فهرست
عکس روز: ناکام مثل علیمنصور / بای‌بای با حاجی‌صفی
عکس روز: ناکام مثل علیمنصور / بای‌بای با حاجی‌صفی

عکس روز: ناکام مثل علیمنصور / بای‌بای با حاجی‌صفی

آی‌اسپورت- علیرضا منصوریان با وعده‌ی بستن بهترین تیم تاریخ، به استقلال آمد. اما با حضور او نه خبری از مک‌درموت بدنساز کی‌روش شد و نه ستاره‌های غیراستقلالی. سیدجلال حسینی و بیرانوند و امیری به پرسپولیس رفتند‏، سروش را متقاعد به حضور در استقلال نکرد، پژمان منتظری و مجتبی جباری هم به استقلال برنگشتند. همه این اتفاق‌ها دست به دست هم داد تا علیرضا منصوریان با وجودِ جمع‌وجور کردن تیمی خوب، ولی به وعده‌اش عمل نکند. حضور وریا و بختیار که قبل از بازگشت علیمنصور نهایی شده بود‏، کنعانی و فرشید باقری هم از روی کری‌خوانی با پرسپولیس لباس آبی به تن کردند و مثبت‌ترین نکته حضور منصوریان در استقلال‏، آمدن کاوه رضایی بود. 

منصوریان امیدوار بود با بازگشت احسان حاج‌صفی به لیگ برتر، پیراهن آبی را به او هدیه دهد. ولی در نهایت حاجی‌صفی تصمیم به بازگشت به سپاهان را گرفت. اتفاقی که آخرین امید علیمنصور برای بستن پرستاره‌ترین تیم لیگ را از او گرفت. حالا منصوریان باید جای خالی که برای احسان در نظر گرفته بود را هم پر کند. 
کدخبر: 9407
  ۵  
آی اسپورت
2016-07-31 14:40:34
نظر دهید

۵ نظر
حسین
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۵۶
واااای اسدقلالیا از این موضوع اتیش گرفتن دارن زیر پست رامین کامنت میزارن .. بابا بیاید اینجا جناح چپ تیمتون ریییییییییییییییییییییییید :))))))))))
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۵۶
من پرسپولیسی وقتی میفهمیدم قلعه نویی سرمربی کیسه میشه شدیدا میترسیدم. این یعنی اینکه قلعه بهترین گزینه کیسه هاس. اما با اومدن مظلومی لبخند رضایتی میزنم بیشتر به خاطر نیومدن قلعه. و با اومدن منصوریان فقط میخندمو مسخره میکنم این یعنی چه گزینه داغونیه واسه کیسه ها. این حالتو اونا هم جلوی دایی استیلی دنیزلی و برانکو دارن. ولی تعصب اجازه فکر منطقی نمیده. ۲هفته دیگه میفهمن که منصوریان فقط زبونش کار میکنه. همین.
-
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۲۴
تازه می گفت جباری و منتظری هم میان
رسول از کرمانشاه
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۴۲
با این حال اس اس قهرمانه
-
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۰۵
منصوریان از اشتباه پرسپولیس عبرت نگرفت تا امروز ضایع شود
سزای کسانی که ارزش پیراهن سرخ و آبی را نمی دانند و هنگام مذاکره با بازیکنان پولکی تن به هر خفتی می دهند همین است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر