فهرست
استتوس: درباره یک تهمت بزرگ و دروغین!
استتوس: درباره یک تهمت بزرگ و دروغین!

استتوس: درباره یک تهمت بزرگ و دروغین!

1. مسوولان ملوان به جای آنکه از سرمایه استانی و تاریخی و مالی موجود برای ارتقای باشگاه خود استفاده کنند، راحت ترین راه حل ممکن یعنی گزینه انحلال تیم فوتبال بانوان این باشگاه را انتخاب کرده اند و با استفاده از انگ های غیر اخلاقی البته مرسوم و وسط کشیدن پای دین و مذهب و شرع و عرف سعی کرده اند توجیهی برای تعطیلی یکی از فعالترین تیم های فوتبال ایران در بخش بانوان پیدا کنند.

2. گیریم که این انگهای فضایی و موهوم مسوولان ملوان به تیم بانوانشان درست و واقعی باشد، مگر به خاطر یک بازیکن یک تیم و یک باشگاه را تعطیل می کنند؟

3. مسوولان ملوان بعد از اینکه دادستانی اعلام کرد مرحوم اولادی به چه دلایلی جان خود را از دست داده، به این نتیجه رسیدند باشگاه ملوان را تعطیل کنند؟ یا به هر حیلتی بود قصد داشتند امتیاز تیم نفت تهران را بخرند و در لیگ برتر ماندگار شوند؟ چرا اتهامات اخلاقی تنها در بخش بانوان منجر به تعطیلی می شود؟ چرا هنگام رسوایی آقایان، کک کسی را نمی گزد؟ اصلن چرا باید به خاطر مسایل غیر اخلاقی جایی را تعطیل کرد؟ مگر وقتی ناظم و معلم فلان مدرسه به کودکان تجاوز کردند، مدرسه تعطیل شد؟

4. آقای دنیا مالی شما که برای ما تهرانی ها کاری نمی کنید، شما که علقه ای با مردم انزلی دارید. شما که بدتان نمی آمد امتیاز باشگاه نفت تهران را دربست بزنید به نام باشگاه سقوط کرده ملوان، شما برای مردم انزلی کاری کنید، شما سرمایه های استانی گیلان را اعمم از مالی و غیر مالی بسیج کنید برای حفظ تیم بانوان ملوان. دم نصرت ایراندوست گرم که یک تنه ایستاده و از دخترش و دیگر دختران انزلی و تیم ملوان دفاع می کند.

5......

سحر طلوعی
  ۳  
آی اسپورت
2016-07-31 14:49:36
نظر دهید

۳ نظر
ملوانی
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۳۸
دختر خوب فکر می کنی دستور تعطیلی تیم بانوان رو کی صادر کرده که ؟
فکر می کنید تیم ملوان با اون همه بازیکن خوب به خاطر سوء مدیریت کی سقوط کرده؟
فکر می کنید اصلا ملوان مال این حرف ها بود که تیم تهرانی شما رو دربست به اسم انزلی بزنه؟
مسئولان ما اگه عرضه داشتند نمی زاشتند این همه سرمایه ای که از گمرک و اسکله و شیلات و منطقه آزاد کسب میشه رو دربست بفرستند برای تهران و برای مردم انزلی نه شغلی باشه و نه در آمدی و تیم شهرمون همیشه خدا هشتش گروی نهش باشه بعد تیم های تهرانی با بودجه های چند ده میلیاردی بسته بشن
-
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۲۶
سمت راستی چقد شبیهه علیپور مهاجم پرسپولیسه خخ
-
يكشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۳۴
اینا دخترن؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر