فهرست
صحبت‌های مربیان بعد از شهراورد مشهد؛ انتظار بیشتری داشتیم
صحبت‌های مربیان بعد از شهراورد مشهد؛ انتظار بیشتری داشتیم

صحبت‌های مربیان بعد از شهراورد مشهد؛ انتظار بیشتری داشتیم

آی اسپورت- شهروارد مشهد امروز با تساوی 1 - 1 به پایان رسید تا دو تیم صدرنشین لیگ در دومین گام، امتیازات را میان خود تقسیم کنند. صحبت‌های سرمربیان دو تیم را می‌خوانید:

فرهاد کاظمی:
* از بازیکنانم از نظر تاکتیکی انتظار بیشتری داشتم که این به‌علت وقت کمی بود که در اختیار داشتیم. ما هنوز به هماهنگی نرسیده‌ایم.* دو نوبت تعطیلاتی که برای بازی‌های تیم ملی پیش‌رو داریم، برای ما بسیار مفید خواهد بود، زیرا می‌توانیم از این فرصت برای هماهنگی بین بازیکنان‌مان استفاده کنیم. زمانی که تیم حریف بازی مستقیم انجام می‌دهد، شما باید بتوانید عکس‌العمل لازم را نشان دهید. ما در این بازی زیاد عقب‌نشینی کردیم و تیم پدیده‌ هم فرصت‌های خوبی داشت که می‌توانست به گل‌های بیشتری برسد.* متأسفانه علی عسگری با اولین ضربه‌ای که به پایش خورد پایش پیچ خورد و مصدوم شد. بعد از آن مجبور شدیم سیستم بازی تیم را تغییر دهیم. در این بازی ما بهترین داوری را شاهد بودیم و بازی هم از لحاظ درگیری فیزیکی بازیکنان و همین‌طور از لحاظ تاکتیکی بازی خوبی بود.* خانزاده بازی بسیار خوبی ارائه کرد و نشان داد که حقش رسیدن به تیم ملی است. ما آن چیزی هم که از میثم حسینی خواسته بودیم، برآورده کرد. رضا نورمحمدی هم بسیار باشخصیت و بادرایت بازی کرد و رضا درویشی هم به اندازه چهار بازیکن دوید. البته باید به این نکته هم توجه کرد که ما نمی‌توانیم خیلی زود 24 بازیکن را هماهنگ کنیم و از همین حالا بازی خوبی ارائه دهیم. با گذشت زمان خواهید دید که هفته به هفته به آن چیزی که مدنظر ماست، خواهیم رسید.


رضا مهاجری:
* جدا از نتیجه بازی فوتبال خوبی را از هر دو تیم شاهد بودیم که هم تماشاگران و هم اصحاب رسانه از آن لذت بردند. این بازی تحت‌تأثیر اسمش که دربی بود قرار نگرفت و دیدار پویایی را شاهد بودیم.* تیم ما بر خلاف سیاه‌جامگان دو روز کمتر استراحت کرد. علاوه بر این دست ما در چیدمان بازیکنان خالی بود، اما خدا را بابت نتیجه تساوی شاکرم و به تیم حریف و از جمله آقای کاظمی خسته‌ نباشید می‌گویم.* به تیم داوری خسته نباشید می‌گویم، اما ما در این دیدار از داوری لطمه دیدیم. صحنه‌ای که روی محسن یوسفی اعلام پنالتی نشد، شبیه به همین صحنه در دیدار هفته گذشته تیم ما با سپاهان توسط داور پنالتی گرفته شد. از کمیته داوران تقاضا دارم تا از داوران بخواهد که به‌طور یکسان سوت بزنند. از داوری لطمه دیدیم، اما یقین دارم به‌طور عمد نبود.* بازی به لحاظ نتیجه به نفع سیاه‌جامگان رقم خورد، اما ما موقعیت بیشتری داشتیم. دروازه‌بان جوان سیاه‌جامگان عملکردی عالی داشت و به او خسته نباشید می‌گویم. امروز شرمنده بازیکنانم هستم، چرا که در 20 دقیقه پایانی علی‌رغم خستگی بسیار خوب کار کردند. علی‌رغم احترام به تیم حریف ما می‌توانستیم برنده این بازی باشیم. ما روند رو به رشدی داریم و آینده خوبی در انتظارمان است.*از همه تماشاگران تشکر می‌کنم. این بازی تمام شد و باید از بازی آینده دست به دست هم بدهیم تا دو نماینده خوب برای استان مشهد باشیم. انتظار دارم در بازی‌های بعدی هواداران سیاه‌جامگان ما را تشویق کنند و برعکس. اگر قرار است سال خوبی برای استان مشهد باشد باید به وحدت و همدلی برسیم.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-07-31 21:01:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر