فهرست
چهره روز: حسن، قاتل سرخابی
چهره روز: حسن، قاتل سرخابی

چهره روز: حسن، قاتل سرخابی

آی اسپورت - در دقایق پایانی بازی اهواز و همان زمانی که استقلالی‌ها بیشتر از همه منتظر گل دوم و پیروزی بودند، حسن بیت سعید تیر خلاص را به تیم منصوریان زد. منصوریان با یک امتیاز در دو بازی ابتدایی، بدترین شروع ممکن را روی نیمکت استقلال داشت. آن هم در روزی که تیمش چندان بدتر از حریف نبود اما قربانی نبوغ یک نفر شد. حسن بیت‌سعید، که بهترین زمان ممکن در بهترین نقطه ممکن بود و استفاده کامل را از اشتباهات حریف کرد.

دقیقا یک سال قبل و هفته دوم فصل پیش، پرسپولیس که با مساوی در هفته اول به اهواز سفر کرده بود، با دو گل بیت‌سعید بازی را به تیم ویسی باخت. در آن بازی یکی از گل‌های بیت‌سعید به لطف جاگیری خوب و استفاده از اشتباه دروازه‌بان حریف و یکی، با قدرت دریبل و شوت‌زنی او بدست آمد. امشب هم روی هر دو گل استقلال خوزستان، رحمتی با واکنش خوب روی ضربه اول اجازه باز شدن دروازه را نداد اما بیت‌سعید در بهترین نقطه ممکن حاضر بود و کار آبی‌های تهران را تمام کرد.

بیت‌سعید فصل پیش در بازی‌های کمی گل زد و این فصل هم هفته اول در گلزنی ناکام بود. او همیشه گل‌هایش را برای لحظات سخت و بازی‌های سخت نگه می‌دارد. برای سرخابی‌هایی که در بد زمانی، به پست او و جاگیری‌های بی‌نقصش می‌خورند.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-07-31 21:42:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر