فهرست
میکسدزون اهواز؛ سکوت تهرانی‌ها، جشن خوزستانی‌ها
میکسدزون اهواز؛ سکوت تهرانی‌ها، جشن خوزستانی‌ها

میکسدزون اهواز؛ سکوت تهرانی‌ها، جشن خوزستانی‌ها

آی اسپورت- در پایان بازی امشب استقلال خوزستان برابر استقلال تهران، بازیکنان استقلال بنا به درخواست باشگاه هیچ مصاحبه‌ای انجام ندادند و تنها بازیکنان استقلال خوزستان بودند که بعد از بازی در میکسدزون حاضر شدند. صحبت‌های بازیکنان استقلال خوزستان را می‌خوانید:

حسن بیت سعید
شاید کمتر کسی فکر می کرد که تیم ما فصل را با قدرت آغاز کنیم. ما آمده بودیم که از قهرمانی مان دفاع کنیم و خدا را شکر که این اتفاق افتاد. در پی ارائه یک بازی خوب، پیروزی را هم به دست آوردیم.امیدوارم هفته به هفته بهتر شویم.

رحیم زهیوی
برای دو تیم در هوای گرم این بازی خیلی دشوار بود. به خصوص استقلال تهران. خدا را شکر توانستیم نتیجه دلخواه بگیریم. همه در تیم ما زحمت کشیدند و این برد را به همه مردم خوزستان و هواداران خوزستانی تبریک می گوییم. انشاءاله که این برد ها ادامه دار باشد.

میثم دورقی
بازی خیلی سختی بود در این هوای گرم ما خوب بازی کردیم. خداراشکر توانستیم بازی را ببریم.  ما درگیری ای نداشتیم بازیکن استقلال تمارض کرد و من اعتراض کردم و آخر بازی هم عذرخواهی کردم. ما بازی به بازی بهتر خواهیم شد. از تماشاگران تشکر می کنم که به ما انگیزه دادند. نباید به کسی توهین کرد. متاسفم به منصوریان توهین شد.

مهدی مومنی
من با منصوریان مشکلی نداشته و ندارم و از دست او ناراحت نیستم.به پیشرفتم فکر می کنم به گذشته کاری ندارم. من در استقلال فرصت نداشتم و  حتی 10 دقیقه هم زمان نمی دادند.  در این هوای 60 درجه گرم نکرده داخل زمین رفتم.خدا را شکر بردیم.این پیروزی به همه خیلی چسبید.

عزت الله پورقاز
 قبل از اینکه استقلال تهران من را بخواهد با خوزستانی ها تمام کرده بودم. همه دوست دارند در تیم بزرگی مثل استقلال تهران بازی کنند اما انتخاب من آگاهانه بود خداراشکر  راضی هستم. این برد را به مردم خوزستان تبریک می گویم. تلاشم را می کنم بهترین روند را داشته باشم.

کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-31 23:08:23
نظر دهید

۱ نظر
مکتب انسان ساز شاهین
دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۱۷
این باخت سزاوارانه را به کیسه هایی که حرمت و ادب را رعایت نمی کنند خصوصن کسانی که هرچه لایق خودشان بود به موسی سلامت و هادی نوروزی گفتند، سایت کیسه کش کاپ و حسن زاده و سایر عوامل مافیایی تسلیت میگم... قبل از بازی هم زیر پست بخشیده شدن مهدی رحمتی گفتم چوب خدا صدا نداره آقای حسن زاده و الان هم شد آنچه باید می شد...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر