فهرست
پیگرینی: از بازی دادن به کمپانی مقابل لیورپول پشیمان نیستم
پیگرینی: از بازی دادن به کمپانی مقابل لیورپول پشیمان نیستم

پیگرینی: از بازی دادن به کمپانی مقابل لیورپول پشیمان نیستم

آی اسپورت- مانوئل پیگیری سرمربی منچسترسیتی، با وجود بازی بسیار ضعیف ونسن کمپانی، کاپیتان سیتیزن‌ها مقابل لیورپول، معتقد است که او تصمیم درستی در بازی دادن به او داشته است.

این هافبک بلژیکی پیش از بازی دچار مصدومیت شده بود و با شایعات پیوستن میکا ریچاردز به لیورپول، حضور او نیز در این بازی در هاله ای از ابهام بود.

ولی تست‌های پایانی نشان می‌داد که کاپیتان 28 ساله ی سیتی، می‌تواند به سختی در این دیدار حاضر شود. وی در بازی بسیار ضعیف کار کرد و اوج بازی بد او، زمانی بود که در محوطه ی جریمه، در حالی که قصد داشت توپ را دور کند، لیز خورد و فیلیپ کوتینیو همان توپ را به گل تبدیل کرد.

سرمربی شیلیایی سیتی گفت: "او از ابتدا در ترکیب بود زیرا کاپیتان تیم است. او پیش از بازی ما را قانع کرده بود که مشکلی ندارد و همچنین دکتر تیم هم تایید کرد. بنابراین از این تصمیم پشیمان نیستم.

ولی آنالیز فردی رسانه‌ها را دوست ندارم.من پس از بازی با همه ی بازیکنان صحبت می‌کنم. چه برده باشیم و چه شکست خورده باشیم."

روز شنبه سیتی با شکست مقابل صدرنشین، 7 امتیاز از انها عقب افتاد ولی سرمربی سابق مالاگا معتقد است که تا پایان فصل، باز هم تغییراتی ایجاد خواهد شد.

"البته که احتمال از دست دادن لیورپول وجود دارد، یا چلسی یا حتی تیم ما.

هر هفته، در لیگ برتر هر تیمی احتمال دارد امتیاز از دست بدهد.  همه ی بازی‌ها به یکدیگر نزدیک هستند و همه برای پیروزی به میدان می‌آیند."

     
آی اسپورت
2014-04-16 11:46:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر