فهرست
زمینه‌سازی باشگاه برای بازگشت رضاییان به پرسپولیس
زمینه‌سازی باشگاه برای بازگشت رضاییان به پرسپولیس

زمینه‌سازی باشگاه برای بازگشت رضاییان به پرسپولیس

آی اسپورت - مسئولان باشگاه پرسپولیس تصمیم دارند رامین رضاییان را به این تیم برگردانند و در حال بسترسازی از طریق شبکه های مجازی برای این امر هستند. پیام هایی به صورت هماهنگ به صفحه برانکو سرمربی پرسپولیس با موضوع درخواست برای بازگشت رامین رضاییان ارسال شده و در شبکه های دیگر هم اعضای این باشگاه زمینه را برای بازگشت این بازیکن فراهم می کنند.
قرار است پس از این که رضاییان از ترکیه به ایران بازگشت به باشگاه برود و تکلیفش را مشخص کند. یکی از دلایل لغو کنفرانس خبری روز گذشته علی اکبر طاهری هم اعلام خبر جدایی رضاییان از ریزه اسپور بود و حالا باید دید تا سه شنبه که قرار است که کنفرانس مجدد طاهری برگزار شود همه چیز حل و فصل می شود یا خیر.
ضمن اینکه خبر می رسد رامین رضاییان یک پیشنهاد هم از روسیه دریافت کرده و سرمربی ذوب آهن هم برای جذب او ابراز تمایل کرده است. با این وجود در صورت تمایل رضاییان به پیوستن به تیم روسی، پرسپولیسی ها همان طور که از انتقال او به ریزه اسپور شکایت کردند بار دیگر از او شاکی خواهند شد. پرسپولیسی ها در صورتی که موفق به جذب دروازه بان زیر ۲۳ سال شوند رامین رضاییان را هم جذب می کنند در غیر این صورت برای اضافه کردن او باید نام گولچ را از فهرست خود حذف کنند.
خبر دیگر از رضاییان این که باشگاه سپاهان تمایلی به جذب او ندارد و عبدالله ویسی به نزدیکانش گفته این بازیکن را نمی خواهد. سپاهان یک جای خالی در لیست خود دارد که آن را برای بازگشت علی احمدی نگه داشته است و در صورت امضای قرارداد با او لیست سپاهانی ها پر خواهد شد.

منبع: وبسایت برنامه 90
     
آی اسپورت
2016-08-01 09:27:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر