فهرست
دژاگه ستاره ایران در جام جهانی از دید "mundial2014"
دژاگه ستاره ایران در جام جهانی از دید "mundial2014"

دژاگه ستاره ایران در جام جهانی از دید "mundial2014"

پایگاه اینترنتی "mundial2014" اشکان دژاگه را ستاره تیم ملی ایران در جام جهانی 2014 برزیل معرفی کرد.

به گزارش ایسنا پایگاه اینترنتی "mundial2014" که در روزهای گذشته اقدام به معرفی ستاره‌های جام بیستم کرده است، این بار اشکان دژاگه را از تیم ملی ایران به عنوان ستاره تیم ملی ایران معرفی کرد.

این سایت درباره اشکان دژاگه نوشته است: ها‌فبک 27 ساله ایرانی که در تیم‌های پایه فوتبال آلمان بازی کرد پس از آمدن کارلوس کی‌روش به تیم ملی ایران تصمیم گرفت تا پیراهن ایران را بر تن کند. او که در بوندسلیگا در تیم‌های هرتابرلین و ولفسبورگ سابقه بازی دارد این فصل در تیم فولام انگلیس بازی‌های درخشانی از خود به نمایش گذاشته است. قدرت بدنی، سرعت، حرکات طولی و قدرت پاس گل ویژگی‌های بازی اشکان دژاگه محسوب می‌شود و باعث شده فیلکس ماگات او را در ترکیب اصلی تیمش قرار دهد.

اشکان دژاگه البته زمانی که در تیم زیر 21 ساله‌های آلمان توپ می‌زد در تصمیمی نشان داد که خود را ایرانی و ارزش‌های ایران را برای خود مهم می‌داند. او در بازی آلمان و رژیم صهیونیستی تصمیم گرفت تا شرکت نکند و در آلمان باقی بماند. البته فدراسیون فوتبال آلمان دلیل اشکان دژاگه برای بازی نکردن در آن دیدار را قبول کرد و او را تنبیه نکرد.

اشکان دژاگه که اولین بازی ملی‌اش را در سال 2012 با تیم ملی ایران انجام داد و موفق شد در همان دیدار در برابر قطر دو بار گلزنی کند تاکنون طی چهار بازی موفق شده علاوه بر زدن این دو گل، یک پاس گل نیز برای هم تیمی‌هایش فراهم کند.

 

     
آی اسپورت
2014-04-16 12:01:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر