فهرست
پیش بازی ماشین سازی - گسترش فولاد/ رسول و فراز
پیش بازی ماشین سازی - گسترش فولاد/ رسول و فراز

پیش بازی ماشین سازی - گسترش فولاد/ رسول و فراز

ورزشگاه بنیان دیزل؛ دوشنبه؛ 11 مرداد؛ ساعت 18
داور: محسن ترکی؛ کمک ها: مهدی الوندی و یعقوب سخندان
 
 1. اولین دربی فصل تبریز که تا پایان فصل به عدد 6 می رسد. ماشین سازی میزبان این بازی است اما محل بازی ورزشگاه اختصاصی گسترش فولاد است.

2. هر دو تیم را رسول خطیبی به لیگ برتر آورد؛ گسترش فولاد را در لیگ سیزدهم و ماشین سازی را در این فصل.

3. خطیبی تنها 20 بازی روی نیمکت گسترش در لیگ سیزدهم دوام آورد و سپس اخراج شد.

4. فصل قبل و بعد از شکست برابر همین گسترش فولاد در همین ورزشگاه بود که رسول خطیبی از سرمربیگری سیاه جامگان استعفا داد. او البته در کنفرانس خبری بعد از بازی بدون نام بردن از کمالوند، نیش و کنایه های تندی را نثار او کرد:«سرمربی گسترش فولاد برای این بازی برنامه خاصی داشت و با توجه به برنامه ‌هایی که داشتند به اهداف ناپسند خود رسیدند و با برنامه‌ های که از قبل برای این بازی تعیین ‌شده بود موفق شدند این بازی را ببرند و این برد اصلا برای گسترش فولاد نمی‌ تواند خوش باشد. برای فوتبال تبریز اصلا خوب نیست از مربیان منشوری استفاده کند و من تعجب می‌ کنم که باشگاه گسترش فولاد با این مربی کار می‌ کند و در فوتبال امروزی ما همه تلاش می‌ کنند با مربیان منشوری کار کنند که اصلا خوب نیست و فوتبال باید کاملا پاک باشد و مربیان منشوری به‌ آسانی سر مسئولان ما کلاه می ‌گذارند. من برای فوتبال تبریز متاسفم که از مربیان منشوری استفاده می ‌کند و برای کار با این مربیان اشتیاق هم دارد و با این شرایط اگرچه این مربیان عملکرد خوبی هم داشته باشند و بازیهای خود را با شرایط خاصی ببرند ولی اصلا دل مردم با این نتایج خوش نمی ‌شود. سرمربی گسترش فولاد در کنفرانس قبل از بازی در مورد داوری حرف زده بود و داور هم تحت تاثیر این موضوع قرارگرفته بود و اصلا قضاوت خوبی نداشت. هواداران حاضر در ورزشگاه با اینکه تیم ما یک گل خورده بود ولی همه تنها تیم ما را تشویق می‌ کردند و این نشان می ‌دهد که هواداران ما این‌ چنین مربیانی را نمی ‌خواهند. امیدوارم با استعفای من تلنگری به مسئولین بخورد تا آنها از مربیان مشوری استفاده نکنند».

5. دروازه فرناندو ده خسوس هنوز با پیراهن گسترش فولاد باز نشده است. او 6 کلین شیت دارد شامل 3 بازی در اردوی ترکیه، 2 بازی در تورنمنت بابل و بازی هفته قبل برابر پیکان.

6. گسترش فولاد هفته قبل در همین ورزشگاه میزبان پیکان بود. این هفته در همین ورزشگاه مهمان ماشین سازی است. هفته بعد در همین ورزشگاه میزبان پرسپولیس است.

7. سامان نریمان جهان روزگار خوشی زیرنظر فراز کمالوند نداشت. وقتی از تراکتورسازی برگشت، جز در دقایق پایانی به زمین نمی رفت ولو اینکه هر بار پاس گل هم می داد. ابتدای فصل هم با انواع و اقسام اتفاقات درنهایت راهی ماشین سازی شد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-08-01 11:05:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر