فهرست
پیش بازی پرسپولیس - فولاد/ خاطرات
پیش بازی پرسپولیس - فولاد/ خاطرات

پیش بازی پرسپولیس - فولاد/ خاطرات

ورزشگاه آزادی؛ 2شنبه؛ 11 مرداد؛ ساعت 20:45
داور: مهدی سیدعلی؛ کمک ها: آرمان اسعدی و مهدی عالیقدر

1. تکرار تاریخ؛ دو فصل قبل، پرسپولیس و فولاد در هفته دوم و در اهواز برابر هم قرار گرفتند. دیداری جنجالی که باعث اخراج و محرومیت پیام صادقیان شد و استارت اخراج دایی را زد که در هفته هفتم عملی شد.

2. دیدار این دو تیم در آزادی همه را یاد گل به خودی محسن بنگر می اندازد که با شاهکار سوشا مکانی در زدن سایه توپ رقم خورد. بازی برگشت لیگ چهاردهم.

3. نعیم سعداوی در اولین مربیگری بیرون خانه تاریخ لیگ برتری اش به دیدار تیمی می رود که نامش را در فوتبال ایران مطرح کرد و او را به تیم ملی و حضور در جام ملتها و جام جهانی رساند.

4. نعیم سعداوی سال 1378 از پرسپولیس رفت. او یک سال بعد در هفته آخر فصل برابر پرسپولیس با پیراهن فولاد ایستاد. فولاد برای سقوط نکردن باید از آزادی با امتیاز خارج می شد که این اتفاق با گل دقیقه پایانی سعداوی و ثبت تساوی 2 بر 2 رقم خورد.

5. دوئل تنها مربی خارجی این فصل یعنی برانکو با یکی از دو مربی بدون امتیاز این فصل یعنی سعداوی.

6. ساسان انصاری سابقه بازی برای فولاد و زدن 13 گل برای این تیم را دارد شامل 9 گل در فصل قبل و رقم زدن یکی از دو هت تریک لیگ پانزدهم. او حالا بازیکن پرسپولیس است. محسن مسلمان، بازیکن فعلی پرسپولیس هم سابقه بازی برای فولاد را دارد.

7. اسماعیل شریفات سابقه زدن 5 گل با پیراهن استقلال اهواز، استقلال و فولاد را به پرسپولیس دارد. البته او به دلیل مصدومیت احتمالا این بازی را از دست می دهد.

8. پرسپولیس فصل قبل هر دو بازی رفت و برگشت را از فولاد برد. بازی رفت را با دو گل و بازی برگشت را با یک گل. هر 3 گل را هم مهدی طارمی زد.

9. فولاد هیچکدام از 3 بازی اخیرش در لیگ برتر را نبرده است.

10. پرسپولیس هر 3 بازی اخیرش در لیگ برتر را برده است.

11. مهدی سیدعلی داور این بازی، دوئل پرسپولیس و فولاد لیگ چهاردهم را هم سوت زد که فولاد در ورزشگاه بدون تماشاگر آزادی با نتیجه 2 بر یک برنده شد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-08-01 12:00:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر