فهرست
روشن: کارهای سامره برای باشگاه استقلال ننگ است
روشن: کارهای سامره برای باشگاه استقلال ننگ است

روشن: کارهای سامره برای باشگاه استقلال ننگ است

آی اسپورت - حسن روشن به بیانیه اخیر علی سامره واکنش نشان داد. مدیر سابق آکادمی استقلال درباره ادعای سامره که روشن گفته بود 9 بازیکن هر رده سنی را مشخص می کند گفت: «همه مرا می شناسند و می دانند که این حرف ها دروغ است. من پیامک های خودش را دارم که به عنوان سند استفاده می کنم. فقط ما یک جلسه برگزار کردیم و گفتیم که اگر هر خانواده ای می خواهد پول بدهد، به صورت کمک باشد و خرج خود آکادمی شود. البته سامره بازیکن و مربی بزرگی بود اما متاسفانه فریب 2 دستیارش را خورد. متاسفم که یک استقلالی چنین راهی را رفت. اگر کاری نکرده بود، چطور تعلیق شد؟ باید به حسنی خو مدیرکل حراست وزارت ورزش و حراست باشگاه استقلال تبریک بگویم. پس قطعا یک کارهایی صورت گرفته و این تصمیم بی جهت نیست.»
 
مدیر پیشین آکادمی استقلال ادامه داد: «شما یک نفر از خانواده بازیکنان را بیاورید که بگوید حسن روشن با ما بد صحبت کرد، چه برسد به اینکه از کسی پول بخواهم. روش سامره و دوستانش این بود که 4، 5 بار یک بازیکن را بازی می دادند تا خانواده اش نیز باور کنند که این بازیکن ثابت شده است. بعد از آن سامره می گفت که شما از نظر فنی خوب نیستید و نفر سوم با شما تماس می گیرد. نفر سوم نیز شخصی به نام "غ.گ" بود که همه آن را می شناسند.»
 
روشن در واکنش به اینکه سامره گفته روشن گفته بود شماره حسابش را به مردم بدهیم، گفت: «بله، اتفاقا من گفتم که شما اگر می ترسید شماره حسابتان را بدهید، من شماره حساب می دهم و هر کسی هم کمک کرد، در رسانه ها از او تشکر می کنم و پولش را به صورت شفاف خرج می کنیم. من 10 سال است که در حال مبارزه با این افراد هستم. آقای سامره! شما که خانه ات در زعفرانیه است و ماشین آنچنانی سوار می شوی، دیگر نباید از مردم پول بگیری. این کارها برای باشگاه استقلال ننگ است. مطمئن باشید آبروی رفته آقایان دیگر برنمی گردد. نظر من این بود که با این کارهایشان کمی سکوت کنند تا شاید از یاد مردم برود. مرا از دادگاه نترسانید چون من 10 سال است که در دادگاه هستم. کسی که پاک است از چیزی نمی ترسد.»

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-01 10:41:22
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۲۷
پیشکسوت های لاشخور دست از سر استقلال بردارید!
-
دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۴۲
آقای سامره فکر کنم تا این مدت حسابی بیوه پیدا کردی واسه دوران بازنشستگیت دیگه بسته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر