فهرست
دفاع لرزان استقلال در اهواز/ رسوایی 4 میلیاردی!
دفاع لرزان استقلال در اهواز/ رسوایی 4 میلیاردی!

دفاع لرزان استقلال در اهواز/ رسوایی 4 میلیاردی!

آی اسپورت-  رابسون جانواریو به جای امید نورافکن. این تنها تغییر خط دفاعی استقلال در بازی هفته دوم، نسبت به مسابقه هفته اول با نفت تهران بود. آبی‌ها در مسابقه اول فصل عملکرد دفاعی امیدوارکننده‌ای نداشتند. ارسلان مطهری بارها از مدافعان میانی تیم منصوریان عبور کرد و سرانجام روی اشتباه مهلک کنعانی‌زادگان در دفع توپ، موفق شد دروازه استقلال را باز کند. نفت دو بار هم توپ را به تیر دروازه زد و مهاجم این تیم هم یک بار در موقعیت مشکوک به خطای پنالتی قرار گرفت. اوضاع در هفته دوم برای آبی‌ها ناامیدکننده‌تر شد. اواسط نیمه اول مسابقه، سرِ توپ بیت‌سعید، وریا غفوری را کاملا از جریان بازی محو کرد، توپ مهاجم استقلال خوزستان بعد از برخورد به کنعانی با دفع بد رابسون، به درون دروازه رفت تا خط دفاعی استقلال، با یک کار تیمی دروازه خودش را باز کند. این اتفاق روی گل دوم هم تکرار شد. باز هم یک حرکت تکنیکی برای به هم ریختن ساختار دفاعی استقلال کافی بود تا مشخص شود آبی‌ها نتوانسته‌اند از پنجره نقل و انتقالات تابستانی استفاده خوبی برای بهبود ضعف‌های دفاعی فصل گذشته ببرند.
 
آبی‌های پایتخت چیزی حدود 4 میلیارد تومان برای خط دفاعی ثابت این فصل هزینه‌ کرده‌اند. کنعانی که در این دو مسابقه فوق‌العاده ضعیف ظاهر شده، 900 میلیون از استقلال گرفته است. بر اساس ارقام موجود در سازمان لیگ، مبلغ قرارداد مگویان 1 میلیارد و 200 میلیون بوده و این بازیکن گرانقیمت ارمنستانی حتی خودش را ملزم به جبران اضافه وزن نمی‌داند. وریا غفوری 1 میلیارد و 100 میلیون از استقلال گرفته و در شروع لیگ کم‌فروغ ظاهر شده و رابسون نیز با استقلال قرارداد 700 میلیونی امضا کرده است. جالب اینکه گزینه ذخیره استقلال برای دفاع وسط نیز، امین حاج محمدی با قرارداد 1 میلیارد و 200 میلیون تومانی است. بازیکنی که در معدود نمایش‌هایش در فصل گذشته، امتیازهای مهمی را با اشتباهات‌اش از استقلال گرفت. تیم منصوریان برای جبران ناکامی هفته‌های اول و حضور در رتبه‌های بالای جدول، در درجه اول به اصلاح ساختار دفاعی نیاز دارد. خط دفاعی 4 میلیاردی این تیم، فعلا هیچ نشانه امیدوارکننده‌ای از ثبات و دقت برای هوادارها به نمایش نگذاشته است. 


کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-01 12:50:19
نظر دهید
۲ نظر
-
دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۳۲
کنعانی نفوذیه
نیروانا
دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۰۲
استایل کنعانی رو میبینم خنده ام میگیره... بخدا هیچ چیزه خاصی نداره.. نه هوش بالا..نه قدرت یارکوب نه پرش های آنچنانی.. نه سرعت..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر