فهرست
گزارش روز: از صدمین گل لواندوفسکی تا تجربه ششمین فینال دورتموند
گزارش روز: از صدمین گل لواندوفسکی تا تجربه ششمین فینال دورتموند

گزارش روز: از صدمین گل لواندوفسکی تا تجربه ششمین فینال دورتموند

آی اسپورت- دیدار شب گذشته دورتموند و وولفسبورگ برای تماشاگران بسیار هیجان انگیز بود این دیدار همه چیز را در خود داشت سرعت، هیجان، دو گل و برخورد سه ضربه به تیرک های دروازه. در اینجا نگاهی خواهیم داشت بر آمار و ارقام بوروسیا دورتموند پس از پیروزی مقابل وولفسبورگ:

فینال: این ششمین حضور دورتموندی ها در فینال المپیک اشتادیون برلین است آن ها در پنج دیدار گذشته ی خود در فینال سه عنوان قهرمانی را بدست آورده اند.

آمار صد در صدی در سیگنال ایدونا پارک: بازی شب گذشته پنجمین دیدار نیمه نهایی دورتموند در دی اف بی پوکال بود که در استادیوم خانگی آن ها برگزار می شد دروتموندی ها آمار فوق العاده ای را از این حیث رقم زدند صد در صد پیروزی در نیمه نهایی هایی که در وستفالن برگزار شده آن ها را راهی فینال کرده است.

کلین شیت: بوروسیا دورتموند تنها تیمی است که در پنج دور جام حذفی برای رسیدن به فینال برلین موفق شده دروازه ی خود را بسته نگاه دارد.

مهاجم سه رقمی: روبرت لواندوفسکی با به ثمر رساندن گل دوم آمار گلزنی خود را با پیراهن دورتموند به 100 رساند او این تعداد گل را در 182 بازی برای دورتموند به ثبت رسانده است.

همواره در فرم بالا: مارکو رویس روی هر دو گل دورتموند نقش مهمی ایفا کرد و پاس های او بود که میخیتاریان و لواندوفسکی را در موقعیت گلزنی صاحب توپ کرد رویس در 13 گل اخیری که دورتموند به ثمر رسانده در 12 گل به صورت مستقیم یا غیر مستقیم نقش ایفا کرده است.

     
آی اسپورت
2014-04-16 12:06:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر