فهرست
ماشین‌سازی 0 - گسترش‌فولاد 0؛ جدال بدون برنده دروازه‌بان‌ها
ماشین‌سازی 0 - گسترش‌فولاد 0؛ جدال بدون برنده دروازه‌بان‌ها

ماشین‌سازی 0 - گسترش‌فولاد 0؛ جدال بدون برنده دروازه‌بان‌ها

آی اسپورت- پس از دربی مشهد، یکی دیگر از بازی های هفته دوم در لیگ شانزدهم یک دربی دیگر است، دیداری که در تبریز برگزار می شود و تیم های ماشین سازی و گسترش فولاد در آن به سراغ یکدیگر می روند. گسترشی ها بازی ابتدایی خود را در زمین خودی با تساوی پشت سر گذاشتند در حالیکه یاران خطیبی توانستند از دیدار اهواز سه امتیاز شیرین را کسب کنند.
هفته دوم لیگ شانزدهم، ساعت 18 ورزشگاه بنیان دیزل تبریز   تماشاگران: 2000 نفر
داور: محسن ترکی              کمک ها: مهدی الوندی، یعقوب سخندان
 ماشین سازی:
 مانوئل فرناندس، حبیب گردانی، بهمن  کامل، ادسون,سعید مهدی پور، هادی کاها، امین قاسمی نژاد(88 سجاد رهبر)،  بهرام احمدی(46 آندرانیک تیموریان)، پیام,صادقیان(رافخایی 69) ،سامان نریمان جهان ،حامد پاکدل
سرمربی: رسول خطیبی
 گسترش فولاد:
 فرناندو دخسوس، مرتضی اسدی، سید محسن حسینی، بابک حاتمی(59 محسن حمیدی)، مگنو باتیستا، مصطفی اکرامی، علیرضا نقی زاده،، داریوش شجاعیان، محمدرضا خلعتبری، محمد امین درویشی(47 یوسف سیدی)، لوسیانو پریرا (علی ارجمندیان 82)
سرمربی: فراز کمالوند
 اخطار
 علیرضا نقی زاده (22) - محمد امین درویشی (32) - حامد پاکدل (45+1(45+2)) از گسترش فولاد
شیمبا (45+1) از گسترش فولاد
 شرح بازی:
 دربی تماشایی تبریزی‌ها می‌توانست گل‌های زیادی در خود داشته باشد به شرطی که 2 گلر با کلاس و مطمئن در دروازه دو تیم قرار نمی‌گرفتند. این 90 دقیقه تماشایی حاصل افکار تهاجمی هر دو مربی بود که با تمام قوا روبه‌روی هم ایستاده بودند. مسابقه‌ای که با برتری گسترش آغاز شد اما در کمال تعجب ماشین توپ و میدان را از آن خود کرد و چند موقعیت عالی روی دروازه حریف ایجاد کرد که به نتیجه نرسید. در پایان نیمه اول محسن ترکی در اقدامی شتابزده حامد پاکدل بازیکن ماشین را با دو کارت زرد پیاپی اخراج کرد تا موازنه تغییر کند. ماشین سازی در نیمه دوم هم قصد تهاجم داشت اما با تحلیل قوای بدنی این گسترش فولاد بود که به بازی مسلط شد و چند موقعیت گل خوب را نیز به وجود آورد. موقعیت‌هایی که البته با درخشش گلر اسپانیایی ماشین راهی به دروازه تیم خطیبی نیافت تا دربی تبریز بدون گل به اتمام برسد. اگرچه نقش اول این بازی را باید در سیمای بهترین داور فصل گذشته لیگ جستجو کرد.
 
 
 
بهترین بازیکن:
 مانوئل فرناندز دروازه‌بان اسپانیایی ماشین سازی امروز کلاس متفاوتی از دروازه بانی را به نمایش گذاشت و با سه سیو درخشان در اولین بازی کلین شیت کرد. به جز او نمایش مگنو باتیستا هافبک برزیلی ماشین و سامان نریمان‌جهان مدافع ماشین نیز عالی بود.
 
اتفاق ویژه:
 اخراج حامد پاکدل در اواخر نیمه اول تصمیم مهم و تاثیرگذار در طول بازی بود که اعتراض شدید ماشین‌سازان را به همراه داشت، نکته جالب درباره این اخراج اینکه هر دو کارت زرد این بازیکن در فاصله حداکثر یک دقیقه به وی نشان داده شد و به دلیل دو خطای غیرفنی بود. ترکی روی یک صحنه آفساید و یک خطای مشکوک به پنالتی نیز به نظر اشتباه کرد. قضاوت این داور مشهدی در طول بازی تحت تاثیر آن کارت قرمز قرار داشت.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-08-01 19:23:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر