فهرست
کمالوند: شجاعیان فکر می کند قله قاف را فتح کرده
کمالوند: شجاعیان فکر می کند قله قاف را فتح کرده

کمالوند: شجاعیان فکر می کند قله قاف را فتح کرده

فراز کمالوند در نشست خبری بعد از مسابقه با ماشین سازی به شدت از داریوش شجاعیان انتقاد کرد. او در مورد تساوی مقابل ماشین‌سازی گفت: «بازی بدی نبود. احتمالا شما با شرایط تیم من آشنا هستید که در هفته های اول آماده نیست. 2 جور می توان آماده کرد که برای چند هفته آماده باشد یا یک تورنمنت فرسایشی. ما از هفته های بعد راه می افتیم. بازی بدی نبود اما از بچه ها راضی نبودم. فکر می کردم می توانیم بعد از 10 نفره شدن حریف بتوانیم گل بزنیم. نمی خواهم بهانه بگیرم اما بازی کردن در دمای بالا و ساعت 6 عصر سخت است و می توان بازی را دیرتر برگزار کرد. تحسین می کنم که بازیکنان ماشین سازی دویدند. متاسفانه ضعیف ترین بازیکن ما در 2 بازی اخیر داریوش شجاعیان بوده است. فکر می کنم به او جنبه تیم ملی را نداده است و با این وضعیت نیمکت نشین می شود. او فکر می کند که قله قاف را فتح کرده است. »
سرمربی گسترش فولاد ادامه داد:«امروز در مجموع از خط حمله تیم راضی نبودم. به هر حال همه مثل ابراهیمی نمی شوند و او سالها با ما کرده بود. نسبت به خطوط سه گانه، خط حمله ما ضعیف تر بود.شیمبا بازیکن بسیار بزرگی است. او وضعیتش مثل ادینیو است. این بازیکن شانزدهمین روزی است که به تیم ما آمده است. در واقع بدون تمرین برای ما بازی کرده است و در تعطیلات لیگ می توانیم او را به آمادگی برسانیم.»
 کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-01 20:59:51
نظر دهید

۱ نظر
Hesssam
دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۲۵
کی میشه گسترش به این خوبی و با این امکانات یه مربی بزرگ و سالم به خودش ببینه که هم باعثه موفقیته تیم و هم ارتقای فوتباله تبریز بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر