فهرست
صحبت‌های خطیبی و کمالوند بعد از شهراورد بدون گل تبریز
صحبت‌های خطیبی و کمالوند بعد از شهراورد بدون گل تبریز

صحبت‌های خطیبی و کمالوند بعد از شهراورد بدون گل تبریز

آی اسپورت- صحبت‌های رسول خطیبی و فراز کمالوند بعد از تساوی بدون گل ماشین سازی برابر گسترش فولاد در شهراورد تبریز را می‌خوانید:


رسول خطیبی:
 * تیم ما در این هفته آنالیز بسیار خوبی از تیم گسترش فولاد داشت و تمام برنامه‌های این تیم را به‌هم زد. باید در نیمه اول کار را تمام می‌کردیم و دو سه گل به تیم حریف می‌زدیم، چون فرصت‌های خوبی را در اختیار داشتیم. گسترش فولاد امسال برای کسب سهمیه آسیایی بسته شده و همچنین در دیدار امروز نیز در زمین خودش بازی می‌کرد، اما در هر صورت از بازیکنانم راضی‌‌ام و از آنان تشکر می‌کنم. یکی از تاکتیک‌های گسترش فولاد در بازی امروز گرفتن ضربه پنالتی از تیم ما بود که آن را خنثی کردیم.

* فکر نمی‌کردیم که امروز بهترین داور ایران چنین عملکرد ضعیفی داشته باشد. عملکرد او به هیچ عنوان به نفع تیم ما نبود و در نیمه اول یک پنالتی برای‌مان نگرفت. اخراج بازیکن ما ضربه بزرگی به تیم وارد کرد که آن اخراج هم درست نبود. همچنین گلی که سامان نریمان‌جهان به‌ثمر رساند و داور آن را آفساید اعلام کرد آفساید نبود. در کل این موضوعات را به پای اتفاقات فوتبال می‌گذارم، اما می‌توانستیم برنده این دیدار شده و سه امتیاز را به‌دست بیاوریم.*مصدومیت تیموریان به‌طور کامل رفع شده است، اما او در شرایط بازی قرار ندارد. از همه بازیکنانم غیر از حامد پاکدل در این دیدار راضی‌ام.
*از هواداران‌مان تشکر می‌کنم، اما فکر می‌کردیم بیش از اینها از نخستین دیدار ما در لیگ برتر استقبال کنند. من مطمئنم اگر بازی‌ها به مراحل حساسیت برسد و بازی‌های ما نیز حساس باشند هواداران نیز از دیدارهای‌مان استقبال خواهند کرد. فکر می‌کنم از هفته دهم به بعد هواداران ماشین سازی استادیوم را پر می‌کنند.فراز کمالوند:
بازی بدی نبود، اما مانند سال‌های گذشته در دو سه هفته اول مشکلاتی داریم. تیم‌های من همیشه هفته به هفته بهتر می‌شوند، چون امسال رقابت‌های لیگ برتر فرسایشی است و تعطیلات زیادی دارد. از بازیکنان تیمم راضی‌ام چون شروع خوبی داشتند، اما در نیمه دوم به دلیل گرمای هوا توان بدنی بازیکنانم تحلیل رفت. من نمی‌خواهم بهانه بیاورم ولی دوندگی و تلاش بازیکنان تیم ماشین سازی را تحسین می‌کنم. 
* هرناندز دروازه‌بان تیم ماشین سازی نیز امروز یکی از روزهای خوب خود را پشت سر گذاشته و بهترین بازیکن زمین بود.
* بازیکنانمان به نفع باشگاه کار می‌کنند و هر کارت زردی که از داور دریافت می‌کنند پنج میلیون تومان از قراردادشان کسر می‌شود!
* بابک حاتمی تا دقیقه 60 بازی بسیار خوبی انجام داد و تعویض او نیز برای جلوگیری از مصدومیتش بود. حاتمی در پرسپولیس بازی‌های زیادی انجام نداده و نمی‌تواند 90 دقیقه کامل برای تیم ما بازی کند.* محسن ترکی عملکرد خوبی داشت و اخطارهایی که به بازیکنان هر دو تیم داد، کاملاً درست بود.

کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-01 20:52:07
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۰۴
رسول ممنونیم ازت که هم باعثه رشده فوتبالمون و هم استعدادهامون شدی و هم اینکه این حسه خوب رو از تاختنه فرزندانمان در میادین به منه نوعی و خیلی از ترک های دیگه در سر تا سره دنیا دادی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر