فهرست
دایی: کی اعتراض کردم که بار دومم باشه؟
دایی: کی اعتراض کردم که بار دومم باشه؟

دایی: کی اعتراض کردم که بار دومم باشه؟

آی اسپورت- صحبت های علی دایی را بعد از شکست مقابل سپاهان می خوانید.


* بازی سختی برای هر دو تیم بود ما خوب شروع کردیم و قبل از گل یکی دو موقعیت داشتیم که می‌توانستیم به گل برسیم. یکی دو موقعیت گلزنی سپاهان داشت ما در یک صحنه هم خوش شانس بودیم که توپ به تیرک دروازه خورد ولی بعد از گل خوردن بر بازی سوار شدیم و دروازه‌بان حریف خوب واکنش نشان داد. نیمه دوم هم خوب کار کردیم و سپاهان فقط روی ضد حمله برنامه داشت. ما در یکی از این ضد حملات غافلگیر شدیم و همان توپ پنالتی شد و تبدیل به گل حریف شد.

* بازیکنان ما شادابی بازی اول را نداشتند چون بازی قبل خیلی فشار آورده بودیم و زمان کم بود و منتظریم تا دو هفته تمام شود تا درتعطیلات تیم را بسازیم. بعد از گلی که خوردیم خیلی بهتر شدیم و می‌توانستیم نیمه اول را مساوی کنیم. در نیمه دوم هم موقعیت‌های خوبی داشتیم هرچند که در این نیمه سپاهان فقط روی ضد حمله کار می‌کرد.
*  آنالیز خوبی از سپاهان داشتیم و می‌دانستیم آنها فقط از طریق بازیکنان سرعتی صاحب موقعیت می‌شوند که در یک صحنه ضدحمله خوردیم و متأسفانه پنالتی شد و گل دریافت کردیم و بعد هم هرچه زحمت کشیدیم نتوانستیم گل مساوی را بزنیم.
* طبیعی بود که بچه‌ها شادابی بازی اول را نداشتند. البته هرچه بگذرد ما بهتر می‌شویم در هر حال در بازی گذشته فشار زیادی جلوی استقلال به ما آمد و فاصله زمانی کمی نیز داشتیم الان هم دنبال آن هستیم در ۲ هفته آینده نتایج خوبی بگیریم و سپس به تعطیلات برویم.
*  ما کی اعتراض کردیم که این بار دفعه دوم‌مان باشد؟ همیشه از حق‌مان دفاع می‌کنیم و این طبیعی است. هم من می‌توانم به داور آرامش بدهم و هم داور می‌تواند به مربیان آرامش بدهد البته صحنه خاصی نبود که بخواهم اعتراض کنیم مگر در بازی با استقلال که آن همه اعتراض کردیم چه اتفاقی افتاد. مگر کاری کردند؟ الان هم باید بهتر کار کنیم تا بهتر نتیجه بگیریم.
* طبیعی بود چون آنها در تهران بازی می‌کردند و یک گل هم جلو بودند شاید اگر بازی در اصفهان بود من هم این کار را می‌کردم البته ما یک مقدار بدشانس بودیم و اگر توپ قاضی و مطهری گل می‌شد مطمئناً عادلانه‌ترین نتیجه که مساوی بود به دست می‌آمد و ما می‌توانستیم مساوی کنیم اما سپاهان باهوش‌تر بود و برنده میدان شد.

 

کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-01 22:23:11
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۰۸
بابا روتو برم کی شده اعتراض نکنی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر