فهرست
ویسی: با اضافه شدن حاج‌صفی و محرم حالا هواداران راضی‌اند
ویسی: با اضافه شدن حاج‌صفی و محرم حالا هواداران راضی‌اند

ویسی: با اضافه شدن حاج‌صفی و محرم حالا هواداران راضی‌اند

آی اسپورت-  صحبت های عبدالله ویسی را پس از پیروزی یک بر صفر سپاهان برابر  نفت تهران می‌خوانید.

* بازی سختی بود ما بازی اول را باخته بودیم و امروز با تمام وجود آمده بودیم که برنده بازی باشیم و خدا را شاکرم که توانستیم ۳ امتیاز این مسابقه را بگیریم.
*  هفته گذشته با وجود اینکه از حریف عقب بودیم تماشاگران تا دقیقه ۹۵ از ما حمایت کردند. مهم مردم هستند و خوشبختانه به خوبی چشم‌انداز ما را می‌دانند. حالا که محرم نویدکیا و احسان حاج‌صفی هم به جمع ما اضافه شدند آنها راضی‌تر هم هستند.
* تنها بحث قهرمانی مطرح نیست. ما باید تلاش کنیم تا بهترین کیفیت را داشته باشیم و فلسفه باشگاه را اجرا کنیم. آنها می‌خواستند در فصل نقل و انتقالات هزینه‌ها را پایین بیاوریم چون همین اتفاق افتاد و خوشحالم که مردم از این موضوع راضی هستند. 
* فلسفه من این است که جوانان جویای نام را جذب کنم. خوشبختانه در صبا موفق بودم. در پیکان تا حدودی به هدف خود رسیدم.در خوزستان هم همین اتفاق افتاد و پایان خوشی داشت. حالا نوبت سپاهان است که جایگاه ویژه‌ای دارد. این تیم شخصیت قهرمانی و حضور در آسیا را دارد و نیاز به تمرکز زیادی ندارد. تنها باید تلاش خود را زیاد کنیم تا به هدف‌مان برسیم.
* من مدیون این تیم هستم. آنها با لیاقت بازی می‌کنند و من هم با آنها همچنان در ارتباط هستم. امیدوارم دیدارمان وارد حاشیه نشود. هر چند که بازی سختی داریم. من دوست دارم همیشه در کنار آنها باشم اما بارها گفته‌ام سپاهانی‌ام و حالا عرق زیادی به این تیم دارم.کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-08-01 22:26:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر