فهرست
دست‌نشان: نیاز به تقویت داریم / از بازی تیمم راضی ام
دست‌نشان: نیاز به تقویت داریم / از بازی تیمم راضی ام

دست‌نشان: نیاز به تقویت داریم / از بازی تیمم راضی ام

آی اسپورت- صحبت های نادر دست نشان را پس از تساوی مقابل تراکتورسازی می‌خوانید.


* بازی بسیار سنگینی بود. تراکتور تیم باتجربه ای بود که کادر فنی و بازیکنان خوب و باتجربه ای داشت. به نحو احسن نقاط قوت تراکتور را کور کردیم. در طول 90 دقیقه یک بار عمق خط دفاعی ما باز نشد. دفاع هوشمند ما و حسن هوری آماده خطرات روی دروازه ما توسط کرار و ابراهیمی و رفیعی و ... را رفع کردند.

* ساده و راحت بازی راحت کردیم. از بچه ها راضی هستم. این بازی را مساوی کردیم. دلمان نمی خواست بازی مساوی شود. هم ما و هم تراکتور مساوی نمیخواستیم. ما باید اولین برد خانگی را بدست می آوردیم و تراکتور هم برای قهرمانی می جنگید.

* ابتدای مسابقات است و شرایط بهتر خواهد شد.بازیکن کره ای فکر نمیکنم در پست هافبک نفوذی جواب بدهد و در خط هافبک دفاعی بهتر کار می کند ولی این موضوع را بررسی می کنیم.
* در این بازی کرار در موقعیت عمق اصلا نبود. بازیکن ما هم جانفشانی کرد. ما آنها را مجبور کردیم توپ های بلند روی دروازه بفرستند. ابراهیمی زیاد موقعیت خلق نکرد. قبول کنید شروع مسابقات هستیم. یک مقدار زمان نیاز داریم. باید بازیکن جذب کنیم. نا آماده های ما هم آماده می شوند. می دانم که مردم دوست دارند آبادان همیشه برنده باشد.
* شادکام علی رغم مصدومیت و به خاطر علاقه به مردم در حالی که نمیتوانست بازی کند به میدان رفت و بازی کرد. درباره داوری هم صحبت نمی کنم. با خود کمیته داوران رد این باره صحبت کنیم بهتر است.
* بازی بعدی ما بیرون خانه است. فردا تیم دوم ما مقابل استقلال اهوز بازی می کنند تا در شرایط مسابقه قرار بگیرند. انشاء الله بتوانیم در تهران بازی غرور آفرینی را به نمایش بگذاریم.
* فشار زیادی در سمت چپ روی مجتبی ممشلی آمد. جا به جایی صورت دادیم و مشکل حل شد. در مجموع همه بچه های ما از لحاظ وفق دادن با فشار موجود، خوب بودند. تیم ما جوان است. تیم ما باید مورد حمایت واقع شود. در آینده حرفهای بیشتری برای گفتن داریم.کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-01 22:39:00
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۴۹
بابا مثل خر شانس اوردی باید 7 تا گل میخوردی ... همچی میگه انگار واقعا خوب بازی کرده ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر