فهرست
سعداوی: خوب دفاع کردن هنر است
سعداوی: خوب دفاع کردن هنر است

سعداوی: خوب دفاع کردن هنر است

آی اسپورت- صحبت های نعیم سعداوی را پس از تساوی مقابل پرسپولیس می خوانید. 


* بازی پرسپولیس و سایپا را خیلی خوب بررسی و آنالیز کردیم. ضمن عذرخواهی به دلیل تاخیر در پرواز فولاد و عدم حضور در نشست مطبوعاتی قبل از بازی، لازم می دانم یادی کنم از شهدای حرم و دوس خوبم قربانی.

* ما در بازی قبل هم باید می بردیم و موقعیت های خوبی را ایجاد کردیم اما به علت جوانی تمرکزکافی نداشتیم. اما بازی پرسپولیس و سایپا را خیلی خوب بررسی و آنالیز کردیم.
 

* باور کنید هدفمان این بود که سه امتیاز بازی را از آن خود کنیم. اما طبق شناختی که از پرسپولیس داشتیم می دانستیم که می توانیم. اگر برآیند را به صورت کلی بررسی کنیم باید امتیاز می گرفتیم. ناگفته نماند که دفاع کردن خوب هنر است. اگر تیمی جلوی برزیل و آرژانتین دفاعی تهاجمی بازی کند و خوب دفاع نکند این خودکشی است.

* سیاست ما استفاده از نیروهای بومی است. اعتماد کردن به جوانان و میدان دادن به آن ها مقداری شجاعت و جسارت می خواهد و در کنار آن صبر و پشتیبانی می خواهد. من دوست دارم به جوانان فرصت بدهم و از چیزی نمی ترسم. در لیست ما 12 بازیکن بزرگسال است و تیمی مثل ما کار را شروع نکرده است. ایوب والی و سروش سعیدی به تیم ما نرسیدند و دو بازیکن ما هم مصدوم شدند. چند بازیکن مورد نظر ماست و اگر صبر و حوصله داشتیم می توانیم روزهای خوبی را رقم بزنیم.

* اجازه بدهید نظری نداشته باشم. این داور از داوران برجسته ماست و باید کارشناسان داوری عملکرد وی را تحلیل کنند.کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-08-01 22:49:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر