فهرست
در وصف مهاجم اوکراینی پرسپولیس؛ سلام بر دی‌کارمو
در وصف مهاجم اوکراینی پرسپولیس؛ سلام بر دی‌کارمو

در وصف مهاجم اوکراینی پرسپولیس؛ سلام بر دی‌کارمو

آی اسپورت - پرسپولیس در حالی که لیستی از مهاجمان خارجی متعدد برای جانشینی جری بنگستون داشت در نهایت یک مهاجم اوکراینی خرید که رزومه ای بسیار ضعیف در کارنامه اش دیده می شد. قرمزها از چند مهاجم گلزن خارجی گذشتند و بنگستون که بسیار زهردار و کارآمد بود را هم از دست دادند و ولادیمیر پریموف اوکراینی را خریدند که رزومه اش نشان می داد در هر چه تبحر داشته باشد، در گلزنی تبحر ندارد.
 
مسلما یکی از عجیب‌ترین صحنه‌های بازی پرسپولیس و فولاد، مربوط به تصمیم برانکو ایوانکوویچ برای بازی دادن به مهاجم اوکراینی‌اش می‌شد. برانکو درست در لحظاتی که تیمش به شدت به یک تعویض مطمئن نیاز داشت، پریمیوف را به مهره ای مثل ساسان انصاری ترجیح داد. پریموف در بازی پرسپولیس برابر فولاد در دقایق پایانی به میدان رفت و در دو صحنه صاحب توپ شد. صحنه اول می توانست با ضربه سر دروازه را باز کند اما دروازه را کج دید و در صحنه دوم نیز کسی نفهمید او با توپ معمولی چه کرد و چرا جای سانتر روی دروازه توپ را به بیرون ارسال کرد.
 
هر چند قضاوت در مورد عملکرد یک بازیکن با چند دقیقه بازی زیاد عادلانه نیست اما رزومه بازیکن، عملکرد در تمرینات و اولین بازی نشان می دهد که قرمزها به هیچ عنوان جانشین خوبی برای بنگستون انتخاب نکرده اند و احتمالا باید منتظر دی کارموی دوم در این تیم باشیم!

کد خبر:9402
  ۶  
آی اسپورت
2016-08-02 10:13:24
نظر دهید

۶ نظر
خداحافظ دیکارمو
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۱۲
وسلام بر جانشین برحقش پریموف
علی کچـــل
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۲۵
اگر هم بازیکن خوبی باشه با این نمایش افتضاح و فشار قابل انتظار هوادار و راسنه دیگه کمر راست نخواهد کرد ...
-
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۱۴
صد رحمت به دی کارمو ،اگر اون سر رو نمیزد طارمی گلش کرده بود قشنگ معلوم بود اینکاره نیست
فرشاد4واقعی
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۱۰
بنسونم مسخره میکردین رابرت ساهادفاع زمان دنیزلیم همینجوربازیکنه 10دقیقه اومدانتظاردارین همه کارکنه4444
فرزاد
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۰۵
آخه نامردا دی کارمو تو دست چهارم برزیل بازی می کرد این توی لیگ برتر اوکراین بازی می کنه . اون توی ترانسفر مارکت بیست هزار یورو ارزش داشت این هفتصدهزاریورو بعد هم توی لبگ دسته اول اوکراین توی تیم نسبت مطرح متایست توی 35 بازی 15 گل زدن و 6 پاس گل دادن آمار خوبیه....
-
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۲۴
باید معلوم بشه پشت این انتقال چه کسایی هستن و پولش کجا رفته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر