فهرست
توضیح طاهری در مورد همکاری با جیووا؛ حمایت از تولید داخلی
توضیح طاهری در مورد همکاری با جیووا؛ حمایت از تولید داخلی

توضیح طاهری در مورد همکاری با جیووا؛ حمایت از تولید داخلی

آی اسپورت - پرونده دیشب برنامه 90 درباره برند جیووا و تیم ملی ایران تبعات زیادی خواهد داشت. اولین تاثیر مطرح شدن این پرونده صبح امروز در نشست خبری علی اکبر طاهری دیده شد.

سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس درباره همکاری با جیووا گفت:« ما یک روندی را در باشگاه از سال‌های قبل داشتیم. با یک شرکت خارجی قرارداد امضا می‌کردیم و بر اساس قیمتی که آن برند داشت با آنها قرارداد امضا می‌کردیم. مشکلاتی که در مورد پیراهن وجود داشت همه شما متوجه شدید، ما در اردوی رأس‌الخیمه عملا در این مورد وارد چالش شدیم اما در سال گذشته تجربه‌مان بیشتر شد. متوجه شدیم جدا از تهیه لباس باید سوددهی هم داشته باشیم. ما متوجه شدیم طبق توصیه مقام معظم رهبری باید با تولیدات داخلی کار را جلو ببریم، البته کیفیت نیز مدنظر قرار گرفت. قراردادی که بستیم خوب بود و قرار است از خط تولید نیز بازدید داشته باشیم. به هر حال قراردادی امضا شده و بندهایی در این قرارداد وجود دارد و مفادی دیده می‌شود که اگر به لحاظ کمی و کیفی طرفین ناراضی باشند می‌توان حتی تامین خسارت کرد.»

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-02 11:18:33
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۵۰
بچه گول میزنه?
تولید ملی یعنی جنس مرغوب
مگه تولید ملی عالی مخصوصا تو زمینه لباس, کم داریم
این منظورش از ملی, جیب دلالها بوده
-
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۱۳
تجربه حدود ٤٠ سال اخیر کشور ثابت کرده نباید تحت عنوان جذّاب حمایت از " تولید داخلى " فضاى گلخانه اى ، انحصارى و رانتى براى تولید کنندگان کشور ایجاد نمود چرا که بر اساس واقعیات تجربه شده با درد ودریغ و تأسّف بسیار اقبات شده که تحت فضاى صرف حمایتى و بدون داشتن رقبب و فضاى رقابتى - تولیدکنندگان - عملاً هیچ انگیزه اى براى ایجاد تغییرات ، بهینه سازى ، افزایش کیفیت و مرغوبیت و نیز کاهش قیمت تمام شده نداشته و مصرف کننده ایرانى محکوم به انتخاب کتلاى نامرغوب و گران خواهد بود و تداوم همین فضا باعث شده که هیچ برند ایرانى قدرت حضور در بازارهاى منطقه اى و بین المللى را ندارد ( برعکس کشورى مثل ترکیه)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر