فهرست
پنج فریم از پنج اتفاق خوب هفته:بازگشت آبادانی‌ها تا گلزنی کاوه
پنج فریم از پنج اتفاق خوب هفته:بازگشت آبادانی‌ها تا گلزنی کاوه

پنج فریم از پنج اتفاق خوب هفته:بازگشت آبادانی‌ها تا گلزنی کاوه

آی‌اسپورت-  هفته دوم لیگ شانزدهم با وجود کم گل بودن و تساوی‌های زیاد اتفاقات خوبی هم به همراه داشت که با هم مرور می‌کنیم.
 
1- نفت آبادان شب گذشته نخستین میزبانی خود در لیگ برتر پس از سه سال را انجام داد. میزبانی که البته با توجه به مشکلات ورزشگاه تختی آبادان بی نقص نبود. با این وجود نکته مثبت ماجرا بازگشت دوباره هواداران پرشور آبادانی به لیگ برتر است. هوادارانی که در گرمایی نزدیک به 50 درجه هم ورزشگاه را پر می‌کنند و شور و حال خاصی به لیگ می‌دهند.        
             

2- نیم فصل گذشته بود که آندو به سایپا پیوست. او که برای پر کردن جای خالی نکونام جذب شد خیلی زود مصدوم شد تا یک دوره طولانی درمان را پشت سر بگذارد. حالا پس از پیوستن کاپیتان تیم ملی به ماشین سازی او از هفته دوم به مستطیل سبز برگشت تا علاوه بر کمک به تیمش، کی روش و دوستداران تیم ملی را به داشتن یک اندو آماده امیدوار کند.       
             

3- کمتر کسی فکر می‌کرد استقلال خوزستان پس از تغییر و تحولاتی که داشت بتواند به مانند فصل گذشته قدرتمند ظاهر شود. آبی‌های خوزستان در هفته اول تراکتور را متوقف کردند و در هفته دوم توانستند از سد شاگردان منصوریان عبور کنند. با عملکردی که خوزستانی‌ها در این دو هفته از خود نشان دادند باید مانند فصل گذشته شاهد یک تیم مدعی قهرمانی باشیم.           
          

4- ورزشگاه آزادی شب گذشته برای نخستین بار در فصل جدید میزبان یکی از بازی‌های لیگ برتر بود. دیدار پرسپولیس و فولاد باعث شد آزادی در همان هفته دوم جمعیت زیادی را به خود ببیند و تقریبا تمام بخش‌های طبقه دوم که صندلی‌های آن نصب شد پر از هواداران پرسپولیس شد.


5- کاوه رضایی خرید جنجالی استقلال خیلی زود پایش به گلزنی باز شد. او که در هفته نخست زمینه ساز تنها گل تیمش بود در مقابل استقلال خوزستان هم به خوبی از سانتر خسرو حیدری استفاده کرد و تنها گل تیمش را به ثمر رساند.
 
کدخبر: 9412
     
آی اسپورت
2016-08-02 17:21:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر