فهرست
یادداشت روز: بازگشت‌تان مبارک، خائنان همیشگی!
یادداشت روز: بازگشت‌تان مبارک، خائنان همیشگی!

یادداشت روز: بازگشت‌تان مبارک، خائنان همیشگی!

آی اسپورت- اگر از اهالی ناپل باشید و یک روز صبح روزنامه ای را ورق بزنید، چشم‌تان به آگهی یک رستوران می‌خورد که وعده داده در صورت مصدومیت خائن بزرگ ناپل تا 48ساعت پیتزای مجانی می‌دهد. اگر از هالی ناپل باشید و بخواهید یک بعد از ظهر در خیابان قدم بزنید، چشم‌تان به سطل آشغال های شهر که به پیراهن هیگواین مزین شده می‌خورد. خلاصه اگر از اهالی ناپل هستید، هر کاری که انجام می‌دهید می‌توانید نفرت از خائن بزرگ شهر را هم ببینید و حس کنید. موقع قدم زدن، موقع روزنامه خواندن، موقع رستوران رفتن. فرقی نمی‌کند مردم این شهر در حال انجام چه کاری هستند. در همان حال از هیگواین متنفرند و نفرتشان را نشان می‌دهند. نفرتی که بعد از رفتن هیگواین به یوونتوس، تمام شهر را لبریز کرده است.

.....
استویچکوف به لوئیس فیگو: «اگر در خیابان‌های بارسلونا قدم بزنی، مردم هنوز به تو توهین میکنند.»
فیگو: «نادرست است. مگر اینکه آن شخص شما باشید.»
استویچکوف: «من؟ بله. حتما همین کار را می‌کنم.»
این مکالمه مربوط به روزهای اول حضور فیگو در رئال و زمانی که با کله خوک از او استقبال می‌کردند نیست. این مکالمه متعلق به یک هفته پیش است. یعنی 16 سال بعد از فاجعه. این حجم از نفرت را بعد از گذشت 16سال، باور می‌کنید؟

حتی در فوتبال حرفه‌ای هم خائن‌ها بخشیده نمی‌شوند. هر کجای دنیا باشی و هر چقدر هم حرفه‌ای شده باشی باز هم اگر عاشق فوتبال باشی متنفربودن را خوب بلدی. هر چقدر بازیکنی که خیانت کرده بزرگتر و عزیزتر باشد، تو متنفرتر می‌شوی. مگر می‌شود عاشق بود و نفرت را بلد نبود. نفرت هم بلد بودن می‌خواهد. این روزها می توانی روزنامه های ایتالیایی را بخوانی و عاشق تمام راه هایی بشوی که هواداران ناپل برای نشان دادن نفرتشان از ستاره مورد علاقه شان ابداع می‌کنند.
برعکس اینجا. اینجا نفرت را فقط می‌توانی لابه لای هزاران پیام فحاشی مجازی در صفحات ستاره مورد نظر پیدا کنی. نفرت اینجا مجازی است مثل عشق هایش. تاریخ انقضایش هم با مقیاس مجازی سنجیده می‌شود. می‌شوی طارمی که دیروز منفور بودی و امروز از تونل افتخار پا به زمین چمن می‌گذاری. می‌شوی رضاییان که تا دیروز منتظر گم و گورشدنت لابه لای کودتا بودند و امروز انتظار بازگشت قهرمانانه‌ات را می‌کشند.
اینجا همه آدم‌هایش هم مجازی هستند. حتی اسطوره‌هایش. اسطوره‌های مجازی‌ات هم امروز تو را آنفالو می‌کنند و فردا را با فالو کردن، قدم اول برای پادرمیانی‌ را برمی‌دارند. امروز علیه‌ات پست می‌گذارند و فردا، از محسنات بخشش می‌گویند. اینجا چیزی حکومت میکند به نام مصلحت. مصلحت تیم. مصلحت سرمربی. مصلحت من. مصلحت ما. یک مشت عاشق مصلحت‌اندیش! ترکیبی تا همین اندازه مضحک. در زندگی مجازی هیچ کس تکلیفش را با خودش نمی‌داند. حتی اگر علی کریمی باشی، در فاصله یک آنفالو و فالو سردرگم می‌شوی. اینجا حتی علی کریمی و بزرگ‌ترهایش نمی‌دانند چند چند هستند، رضاییان و طارمی که دیگر جای خود دارند. بازگشتتان مبارک. بازگشتتان مبارک خائنان دیروز. شما قهرمان‌های فردای مایید.


نیلوفر کنگرانی
  ۳۵  
آی اسپورت
2016-08-02 18:19:47
نظر دهید

۳۵ نظر
-
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۲۵
اخه این چه قیاسیه؟!فیگو و هیگوایین مستقیما به تیم رقیب رفتن،این یعنی خیانت.البته کار طارمی و رامین جالب نبود اما خیانت نیست.خیانت اینه که برن مثلا استقلال.
بعضی وقتا فقط یه چیزی مینیویسین!!!
البته سایت خوبی دارید و ممنون از مطالبتون
لنگی=سیب زمینی
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۲۶
کلا هم لنگیا بی غیرت هستن که این ۲ تا رو دوباره تو تیمشون قبول کردن هم این ۲ تا بی غیرتن که بعد از اون همه فحش ناموس که طرفدارای لنگ بهشون دادن دوباره برگشتن به این تیم در کل لقب سیب زمینی و بی رگ برازنده جماعت لنگی هست
yaser
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۲۷
همین دیگه یه بچه میاد خبر مینویسه همین میشه که بو گند سایت رو بر میداره!!! آخه اسکل تورو چه به نویسندگی ورزشی!
اون خاین هایی که میگی رفتن تیم رقیب! مثل علی انصاریانی که بعد بیشتر از یک دهه هنوز منفور پرسپولیسی هاس!!!
اینا قضیشون فرق داشت! خیلیم فرق داشت! تازه زودتر هم پشیمون شدن و عذرخواهی کردن!
میرحامد (تراختورچی قدیم ماشینچی حال)
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۲۸
خوب اگه فیگو برمی گشت بخشیده میشد یا هیگواین اگه دو فصل دیگه برگرده ناپل نمی تونیم بگیم بازم منفوره و نمونه بارزش ماریو گوتزه و ضمنا پرسپولیسها بیخودی ناراحت بودن این دوتا شرایط بهتر رو انتخاب کرده بودن فارق از دید پان شرایط لیگ فوتبال ترکیه خیلی بالاتر از ایرانه، و به تیم رقیب نرفته بودن که این هجمه علیشون بود، و بعضی سوتفاهمات در کل دلیلی برای ناراحتی دوباره نیست و این بحثم که اینجوری ربط داده شده به بخشش ماها کاملا غلطه، ما با بقیه دنیا هیچ فرقی نداریم اونام دزد دارن مام داریم اونام خیر دارن مام داریم مقاله هاتون رو بخاطر هدف خاصی ننویسین ممنون
میرحامد (تراختورچی قدیم ماشینچی حال)
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۳۳
اما دلیل کیفیت پایین فوتبال ایران نه بازیکنان نه مربی ها البته توان فنی و مدیریت ضعیف ام تاثیر گذاری اما اصلی ترین دلیل دخالت مستقیم و نگاه مصلحت طلبانه فدراسیون و وزارته ورزشه و ضعف شدید داوری، داورا تو ایران فوتبال رو می کشن دایم سوت میزنن، بخاطر نیم متر پنج دقیقه وقت بازی رو می گیرن شما یورو رو در نظر بگیر توپ رو از چند متر اینور اونور شروع می کردن تو زمین خودشون ولی اینجا باید دقیق اونجا باشه و دوساعت تایم بازی گرفته بشه یعنی داورای ایرانی به جرات می گم ضعیفترین داورای دنیان و اینکه فغانی و.. میرن سوت میزنن بخاطر روابط فدراسیون و توصیه است
محمد باقر محقق
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۳۴
یادداشت خانم کنگرانی اغراق آمیز است . قیاس مع الفارغ است. موضوع طارمی و رامین رضاییان خائنانه نبود یعنی اصلا خیانتی در کار نبود . طبق توافقات قبلی و قبل از پایان لیگ مقرر شده که این دو از تیم بروند . خیانت چه مصداقی دارد ؟
زمان بازی در پرسپولیس کم کاری داشته اند ؟
به استقلال رفتند ؟
باعث کسر امتیاز از پرسپولیس شدند ؟

هیچکدام ، از نظر بنده در پرسپولیس چند خائن وجود داشت ، یکی علی انصاریان بود . با وجود اینکه فوق ستاره تیم ضعیف پرسپولیس آن دوران بود توسط آری هان کنار گذاشته شد . می توانست مدت کوتاهی در تیم دیگری باشد تا بعد بازگردد ولی علیرغم پیشنهادهای متعدد به استقلال رفت .
هاشمی نسب خائن نبود ، چون آن موقع سقف قرارداد پرسپولیس 50 میلیون بود و هاشمی نسب سقف را نخواست و گفت 30 میلیون بدهید که ندادند و رفت استقلال و هنوز هم پشیمان نیست.
نمی دانم خانم کنگرانی چند سال سن دارد و آیا اینها را بیاد دارد یا نه ، اما این نوشتارشان ضعیف بوده و برای خالی نبودن عریضه این را کار کرده اند .
فرد
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۳۴
ادمین جان مثل با یه مویز گرمیش میکنه با یه غوره سردیش اینجا به درد میخوره، اشکال بنده به مقایسه مع الفارغ شماست. این دو فرد اولا کار اشتباه انجام دادند ولی بلافاصله به اشتباه خود پی برده، برگشتند و در صدد جبران هستند، در ثانی این دو تا مگه رفتند استقلال که خائن با اون تعریف خاص شما در این پست باشند؟ ثالثا توبه صحیح بازگشت و جبران مافات است. این دو به یک ماه نکشیده هم پشیمون هستند هم عذرخواهی کردند، هم سرشار از انگیزه برای جبران، پس سوای تنبیهاتی که حتما براشون در نظر گرفته میشود، راه بازگشت برای ایشان باز است. در مقام مقایسه صحیح با پست شما، به مصاحبه چند روز پیش نیکبخت اشاره میکنم که میگه به خاطر لج بازی از استقلال رفت و در اون مقطع پشیمون هم نشد، ولی در مورد ایشون هم ناسزا کار ناپسندیست.
علی کچـــل
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۳۸
عزیزم چرا حرف مفت میزنی، نمونه اخیرش آقای گوتزه ...
در ضمن رضاییان نه علیه باشگاه حرف زد نه علیه هوادارا و نه اینکه به تیم رقیب رفته که با فیگو مقایسه اش میکنید ...
برای جماعت کیسه کش هم فقط یه مثال میزنم دهنشون رو ببندن : امیر قلعه نوعی ... به ناموسش فحش میدادن زمانی که رفت سپاهان ولی موقعی که برگشت سینه چاک میدادن واسش ...
yaser
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۴۱
خطاب به استقلالیه کیسه کشی که گونی گونی سیب زمینی فرو رفته بهش‌ :
اون اسکل کیسه کشی هم که میگه پرسپولیسی ها بی غیرتن که اینارو راه دادن دوباره! اسکل جان عزیزم! به ظاهر اسطوره تیم شما وسط فصل چند بار تیم کیسه رو ول کرد و رفت بغل عربا؟ بازم هر دفعه با کیسه کشی رفتید پاچه خواری کردید و برگشت و شدش اسطوره و بازم ول کرد؟ اون خداحافظی وسط فصلشم که رید به قهرمانیتون بخاطر اینکه لو نره دوپینگیه!
علی
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۴۱
سلام
مردم ما احساسیند زود دلگیر میشوند و زودتر میبخشند اگر عاشق واقعی باشی حتا عشق خائنت را وقتی که شرمگینانه با بغض عذر خواهی میکند میبخشی
بعضی وقتها فکر میکنم مینویسید فقط برای نوشتن ،برای آنکه صفحه تان سفید نباشد فقط سیاه میکنید
حمیدرضا
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۴۲
خیانت؟! کار اشتباه انجام دادن درست اما اگر برگردن و پرسپولیس نخوادشون و برن رقیبهارو قوی کنند اونوقت میشه خیانت… استقلالی ها هم فکرنکنم بهشون مربوط باشه مگراینکه ترسیده باشند
mehdi
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۴۵
کاملا با نوشته هایتان مخالفم . در تمام مواردی که اشاره کردید انتقالها در همان کشور مذکور صورت گرفته و یا از یک باشگاه انتقال به اصطلاح به باشگاه دشمن ولی در انتقال رضاییان و طارمی اصلا اینگونه نبوده است . از سایت محترم آی اسپورت تقاضا دارم نکات را بدقت بررسی کرده و سپس انتشار دهند .
آرش
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۵۱
این قیاس شما اصلا درست نیست

اولا طارمی و رضاییان به استقلال یا سباهان نرفتند

دوما :اصلا به بازی کردن تو ایون تیمها نرسیدند یه سک سک کردند و برگشتند

سوما : شما نفرت رو میخوای ببینی از هاشمی نسب ببرس و خلعتبری
برزو
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۵۱
یادداشت عالی بود مرسی خانم کنگرانی // این لنگی هایی هم که کامنت گذاشتند دقیقا نقل صحبت شما هستند که نمیدونن با خودشون چند چند اند!! اخه باید یه جوری خودشونو قانع کنند که یه فصل برن ورزشگاه و اسم این دو نفر ور فریاد بزنند و تشویقشون کنند. جماعت "دیروز فحاش" و "امروز مشوق"!!
پرسپولیس با غیرت
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۵۸
وقعا مضحک بود.فیگو و هیگواین تیم هاشون رو به مقصد بزرگترین دشمنان ترک کردن اما این دو تا رفتن ترکیه و برگشتن.بله اگه میرفتن استقلال حرف شما درست بود اما بحث کاملا متفاوت هست.اگه دیدید هواداران واکنش خوبی نداشتن به دلیل جدایی اونا نبود بلکه نحوه جدایی و سرکار گذاشتن باشگاه قابل هضم نبود.بهتره بیشتر از این به این مسائل دامن زده نشه.مهدی و رضاییان وزنه های فنی و روحی بزرگی هستن مطمئنا برای قهرمانی لازمشون داریم
کیسه سوز
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۲۶
کامنت دوم بی غیرت سیب زمینی اونی بود که نیم فصل تیمشو که تو کورس بود به خاطر مریضی دخترش تو دبی رفت قطر:)
-
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۵۲
ما که هنورم هاشمی‌نسب بببنبم فحشش میدیم، این مقایسه اشتباست، طارمی و رضاییان نرفتن استقلال که خائن باشن، اگه میرفتم گپر خودشونو کنده بودن
ای ام
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۱۶
نویسنده یه نمه جوگیر شده، قیاس ها خیلی بی ربط بودند
-
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۳۹
اتفاقا این متن کودکانه مصداق بارز توهین های پاراگراف اخرشه...
جایی که نویسندش اصلا نمی دونه با خودش چند چنده...
به این دختر خانم هم توصیه می کنم اگه مطلبی می نویسه بر پایه تعقل باشه نه احساسات کودکانه
علیرضا نیجریه ای
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۴۴
وای خدای من فوق العاده بد : "اینجا چیزی حکومت میکند به نام مصلحت. مصلحت تیم. مصلحت سرمربی. مصلحت من. مصلحت ما. یک مشت عاشق مصلحت‌اندیش! "
صادق
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۱۲
بدجور سوخته نه؟ بشکه یخ تیمتون رو به شما هم میدن نگران نباشید. کیسه کشا از همین الان جلز و ولز دربی رو احساس میکنید نه؟ عجب احساس قشنگی! خخخخخخخ
Arimoratti
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۲۲
این نویسنده یه استقلاایه و طبیعتا نگران از اینکه بازم این دوتا مثه دربی قبل یه بلایی سرشون بیارن!
دوست عزییز اون دو تیم د یک‌کشور بودن و لبگ ترکیه به شدت سطحش بالاتر از لیگ ایرانه
علی رضا
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۴۱
درود بر نویسنده ی با فهم...بسیار زیبا و بی نظیر نوشته شده...ممنون
محسن
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۱۹
طرفدار ای یک تیم خاص،خیلی لا شی تشریف دارند.نان به نرخ روزخور و حزب باد.عقل حکم میکند که وقتی تیم به بازیکن کاملا موثر نقد از دارد تحت هر شرایط او را حفظ کند مثل مورد طارمی یا رضاییان. و در صورت اشتباه،هواداران آنها را ببخشند،حتی اگه تا یک ساعت قبل به بازیکن کذایی فحش ناموس میداد،حالا باید به ذات واقعی خود که همان حزب باد است برگردند و از محسنات بخشش بسراید!!!!!فقط ذکر نمیکنم چرا این بی ناموسها در مورد بازیکنان مورد غضب مربی تیم ملی این نظر را که ندارند هیچ،بلکه مربی را تشویق هم میکنند که غضب را ادامه بده.همین هواداران تصمیم مربی ملی،به خاطر این دو بازیکن،مربی و تیم ملی را تهدید میکردند!!!!حزب باد یعنی همین!!!!
-
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۳۱
سرکار خانم مقاله نویس - این قیاس - بقول ادیبان مع الفارقه.. مقاله نویس محترم رامین رضاییان و مهدى طارمى با کوهى از ندامت و اظهار پشیمانى ضمن اعتراف صریح به اشتباه فاحش خویش از تمامى هواداران ، سرمربى و ارکان باشگاه قویّاً تقاضاى عفو و طلب بخشش نموده اند و حتّى رامین رضاییان با بغض فروخورده و أشک هاى خود در فیلمى که منتشر شده ضمن عرضه ابعاد وسیع پشیمانى ناگفته ها را نیز بیان نموده و استدعاى اعطاى فرصت دوباره براى جبران مافات داشته.... انصافاً کجاى این رفتارها در قاموس " خیانت " مى گنجد؟ مگر اینکه واژگان اخیراً مفاهیمى واژگونه یافته باشند! اتفاقاً در فیلم یادشده نیز مشخص است که رامین براى جبران اشتباهش بمبى از انگیزه و اتشفشانى از انرژى مضاعف روانى است که قطعاً بهترین مساعدت به تیم خواهد بودو عادلانه نیست براى یک اشتباه جوانى را مادام العمر مجازات نمود... بى شک پرسپولیس خانه ، امال و أرمان رامین هست و بهترین داور براى قضاوت منحصراً انبوه هواداران هستند که در دو روز گذشته غالباً خواهان بخشش ( با رعایت ملاحظات انضباطى ) و بازگشت قطعى رضاییان به پرسپولیس شده اند و لاغیر ( البته نباید از نگرانى رقیب و رقبا از تقویت فنّى تیم در صورت بازگشت رامین و خصومت پراکنى در لباس دلسوزى غفلت نمود..)
خون قرمز
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۳۸
خانم لنکرانی اینا اسم استقلال ومی آوردن خودشون حلال میشد
کیوان آبی
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۲۳
لنگین دیگه اینه سیب زمینی میمونن بدبختا حقشونه هر بلایی که سرشون اومده و میاد
sia
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۵۵
به خاطر اون خواب بخشیدنشون پرسپولیسیا!
سجاد
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۱۲
دقیق و عالی
نیلوفر کنگرانی
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۱۷
من جزو روشنفکران این مرز و بوم هستم و خیلی میفهمم، شاید درک صحبت های من خیلی برای دیگران سخت باشد ولی من با این متن بزرگ میشوم. قلم به دست بچه میدهیم...
پدر برزو
پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۲۳
پنجشنه شب جبران می کنم برزو جان
سیروس
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۳۰
این دیگه چه قیاسی است که نویسنده کرده!!!! با وجود احترام به عقیده این خانم باید بگم که عقیده نویسنده فقط بدرد خودش میخوره. دوتا موضوعی که بهم ربطی ندارند را بدون منطق چسبونده بهم. بله حتما همینطوره که فیگو یکی از منفورترین ها میان طرفداران بارسلوناست. چون در اوج محبوبیت به تیم دشمن (ونه رقیب) رفت. فیگو در عین تواناییهای فنی کم نظیر هیچ وقت اسطوره نشد بخاطر برچسب خیانتش. مهدی هاشمی نسب که تا اسطوره شدن در تاریخ پرسپولیس فاصله ای نداشت با خیانت به پرسپولیسیها به تیم استقلال رفت و برای همیشه منفور شد. شدت این نفرت کاری باهاش کرد که فوتبالش را هم نابود کرد واز یکقدمی اسطوره شدن تبدیل به یه بازیکن کاملا معمولی در سالهای بعد شد. حتی انصاریان هم به راه هاشمی نسب واسه منفور شدن را طی نکرد. انصاریان وقتی به استقلال رفت که پرسپولیس دست رد به سینه اش زده بود از لحاظ فنی تاییدش نکرد. با این حال شدت برخورد هوادارها به گونه ای بود که بعد از پایان فوتبالش تو پخش زنده تلویزیون اعتراف کرد بزرگترین اشتباه زندگیش رفتن به استقلال بود. طارمی که اصلا خیانتی نکرد. یه اشتباهی کرد که قول داد بعد از سفر ترکیه قرارداد ببنده. بابت همین اشتباه هم تاوان سختی داد. رضائیان اشتباه بسیار بزرگتری کرد ولی باز هم نه به تیم دشمن رفت و نه حتی تیم رقیب پرسپولیس. بعد هم که واکنش هوادارها را دیدند هر دو غرورشون را زیر پا گذاشتند و به اشتباهشون اعتراف کردند. حتی اگر بر نمیگشتند هم قیاسشون با خائنینی مثل فیگو و هاشمی نسب مع الفارق بود. با احترام به سایت آی اسپورت باید بگم نویسنده یا چیزی از فوتبال و تاثیر فوتبال در جامعه نمیفهمه یا صرفا یه استقلالیه دو آتیشه است که تعصبش چشم عقلش را کور کرده.
سپهر
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۳۵
طارمی و رضائیان چه ربطی به امثال هاشمی نسب و فیگو دارند!!! صد البته که امثال فیگو و هاشمی نسب خائنین همیشگی خواهند بود ولی مگه این دو نفر پا جای پای امثال اون خائنین گذاشتند!!! نویسنده یا چیزی از تاثیر فوتبال بر جامعه نمیدونه و زیادی جو گرفتسش یا یه استقلالی متعصبه که تعصب منطقش را زایل کرده و دوتا موضوع بی ربط را با احساساتی شدن بیش از حد سعی در چسبوندن بهم داره. من که شک دارم نویسنده دلیل منفور شدن هاشمی نسب را درک کرده باشه وگرنه این مقاله سراسر احساسی و بی منطق را نمینوشت.
Sama
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۴۸
خطاب با اون استقلالی ای که درفشانی کردند که پرسپولیسی ها بی رگ اند و سیب زمینی. پسر خوب نه پرسپولیسیها بی غیرتند و نه استقلالی ها، هر کس طرفدار یه تیمیه، فرهنگت را ببر بالا و احترام بزار به عقاید و علایق دیگران. وگرنه پرسپولیسیها جوابهای کوبنده تری واسه استقلالی ها تو این کل دارند. فکر کنم سنت اونقدر کمه که یادت رفته یه زمانی قلعه نوعی امپراطور بود و بعد که رفت سپاهان شد خائن، دوباره اومد استقللال و شد ژنرال. تیم نتیجه نگرفت استقلالیها اسطوره باشگاهشون که هرچی افتخار تو لیگ برتر دارند به لطف اون بوده را با فحش ناموس بدرقه کردید. اسطوره عصر جدیدتون آقا فرهاد مجیدی هم که چند بار تو اوج رقابت های لیگ استقلالی که توی کورس قهرمانی بود را با رفتن وسط فصل برد تو حاشیه و هربار بزرگترین ضربه ها را به استقلال زد. رفت امارات و تو اوج درگیری لفظی ایران و امارات سر جزایر 3 گانه عکس امیر عربی که اصرار عجیبی به نام بردن از خلیج عربی داشت را به دوربینها نشون داد. حالا هم که گندش دراومد اسطورتون سالها دوپینگی بوده.... حالا چطور شما پرسپولیسیها را به بی غیرتی متهم میکنی جای بسی تعجب داره. شما برو یکم پلی استیشن بازی کن تا بفهمی فوتبال چیه بعد بیا اظهار نظر کن.
-
يكشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۲۳
واقعا که گل گفتی طرفدارای پرسپولیس با این طرز برخورد دارن سنگ بنای خطرناکی واسه اینده می گذارن یعنی از فردا هر بازیکنی دلش بخواد میتونه خیانت بکنه و بعد هم برگرده و ازش یک استقبال اسطوره ای بشه واقعا تاسف اوره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر