فهرست
اطلاعیه فدراسیون درباره جیووا: متعهد نباشند، فسخ می‌کنیم
اطلاعیه فدراسیون درباره جیووا: متعهد نباشند، فسخ می‌کنیم

اطلاعیه فدراسیون درباره جیووا: متعهد نباشند، فسخ می‌کنیم

آی اسپورت - جنجال دیشب برنامه نود درباره لباس‌های برند جیووا، با واکنش افراد و سازمان‌های مختلفی همراه شده است. فدراسیون فوتبال هم با وجود صحبت‌هایش دیشب رئیس فدراسیون روی خط برنامه، دقایقی قبل اطلاعیه‌ای صادر کرد و به این موضوع واکنش نشان داد.

بخش زیادی از اطلاعیه فدراسیون، بیشتر دفاعیات آن‌ها از عملکردشان است اما در بخش آخر، آن‌ها جیووا را تهدید کرده‌اند در صورت عمل نکردن به تعهدات سراغ یک برند جدید می‌روند:

«فدراسیون فوتبال همواره شعار اقتصاد مقاومتی را سر لوحه فعالیتهای خود میداند و رییس فدراسیون نیز بارها در مصاحبه های خود عنوان داشته که این فدراسیون می بایست براساس صرفه و صلاح در هزینه ها فعالیت کند. اینکه فدراسیون تاکید دارد که برای استفاده از امکانات اردویی برای تیم های ملی باید از امکانات داخل کشور و با همکاری هیاتهای فوتبال استانها برای شبیه سازی شرایط برای تیم های ملی استفاده کند و این اقدام را به صورت عملی و در برگزاری اردوهای تیم های ملی در البرز، مازندران و اصفهان انجام داد، نشان از اجرای عملی شعار اقتصاد مقاومتی و استفاده از امکانات داخل کشور به جای هزینه کرد در برگزاری اردو در سایر کشورها است.
حضور در مسابقات مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه برای فدراسیون و تمام مسئولان کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و یکی از مهمترین ملزومات مربوط به این مسابقات بحث تجهیزات و استفاده از البسه مناسب و با شرایط یکسان نسبت به رقبای تیم های ملی است.
هماهنگونه که بارها فدراسیون فوتبال تاکید کرده، تیم ملی می بایست در شرایط مناسب و یکسان با رقبا به میدان برود و استفاده از علم روز دنیا در تولید تجهیزات توسط برندهای مناسب داخلی و خارجی از مهمترین مسایلی است که باید مد نظر قرار گیرد و به همین دلیل فدراسیون فوتبال طی مذاکرات متعدد با شرکت جیووا ایرادات موجود در البسه را موجب تنزل کارایی ورزشکاران در میدان رقابت می شود را اعلام کرده و مسایل و مشکلات موجود را به این شرکت و نماینده آن در ایران ابلاغ کرده است.
در پایان فدراسیون فوتبال اعلام می دارد، در صورتی که شرکت جیووا و نماینده آن در ایران بتواند به تعهدات خود عمل کند، این فدراسیون نیز ملزم به پایداری در اجرای تعهدات خود خواهد بود. در غیر این صورت به هیچ وجه فرصت کوتاه باقیمانده تا شروع نخستین دیدار تیم ملی را از دست نداده و نسبت به جایگزینی برندی دیگر که ویژگیهای استاندارد فنی و ورزشی مورد نیاز را دارا باشد اقدام خواهد کرد.»


کد خبر: 9403
     
آی اسپورت
2016-08-02 18:33:04
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر