فهرست
سوال روز: چرا افشارزاده استعفا کرد؟
سوال روز: چرا افشارزاده استعفا کرد؟

سوال روز: چرا افشارزاده استعفا کرد؟

آی اسپورت - استعفا و کناره‌گیری ناگهانی افشارزاده از مدیریت استقلال، شوک امروز وزارت ورزش به این باشگاه بود. افشارزاده بر خلاف میل باطنی از استقلال جدا شد و سایت وزارت ورزش، دستور رئیس جمهور درباره ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان را دلیل این تصمیم اعلام کرده است.

سایت وزارت ورزش امروز دلایل استعفای افشارزاده را اینطور توضیح داد: «استعفای افشارزاده پس از تاکید دولت بر منع استفاده از بازنشستگان صورت گرفته است. پیش از این حسن روحانی رئیس جمهور، اواسط خرداد ماه سال جاری، قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان را برای اجرا به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور ابلاغ کرده بود. بر اساس این قانون، به‌کارگیری افرادی که در اجرای قوانین و مقررات مربوطه بازنشسته یا بازخرید شده یا بشوند، در دستگاه‌های اجرایی موضوع ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری مصوبه هشتم مهر ماه سال 1386 و همه دستگاه‌هایی که به نحوی از انحاء از بودجه عمومی کل کشور استفاده می‌کنند، ممنوع است.»

پیش از این، قرار بود کفاشیان هم بخاطر همین موضوع از ریاست فدراسیون فوتبال برکنار شود اما غیر دولتی بودن این نهاد، باعث شد او تا پایان دوره ریاستش در فدراسیون باقی بماند.


کد خبر: 9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-02 18:56:36
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۳۰
چون فهمید تا چند روز دیگه کیسه ٦ تایی می شه نخواست ننگ ٦ و ٤ با هم روش باشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر