فهرست
عنایتی تعداد گلهای زده اش را نمی داند/ پیری است دیگر!
عنایتی تعداد گلهای زده اش را نمی داند/ پیری است دیگر!

عنایتی تعداد گلهای زده اش را نمی داند/ پیری است دیگر!

آی اسپورت- رضا عنایتی زننده اولین گل صبا در لیگ شانزدهم لقب گرفت. او پشت ضربه پنالتی ایستاد و دروازه رحمان احمدی را باز کرد درحالیکه اگر داور دچار اشتباه نمی شد، اصلا چنین ضربه ای نبایستی اعلام می شد.
بعد از پایان بازی، عنایتی خوشحال از اینکه در لیگ شانزدهم هم گل زده مقابل دوربین های تلویزیونی ایستاد و در سوال خبرنگار شبکه خبر درباره تعداد گلهایش اعلام کرد این گل شماره 145 او در تاریخ لیگ برتر بود:«صد و چهل ‌و پنجمین گلی بود که در لیگ برتر به ‌ثمر رساندم. البته من گلی را که پارسال به استقلال زدم،  حساب نمی ‌کنم. هرچند آن گل به ‌نام علیرضا نقی ‌زاده ثبت شد ولی از خود مهدی رحمتی می ‌توانید بپرسید که من آن گل را زدم. پارسال این موضوع را پیگیری نکردم چون مقابل استقلال گل زدم که تیم محبوب من است. الان بدون احتساب آن گل 144 گله هستم و اگر آن را به حساب بیاورم، 145 گله می ‌شوم. اگر قرار شد که این گل را در آمار من در نظر بگیرند که چه بهتر، در غیر اینصورت 144 گله هستم».
عنایتی در لیگ برتر پیراهن ابومسلم، استقلال، سپاهان، صبا، مس، پدیده و سیاه جامگان را پوشیده و جز در اصفهان، برای بقیه تیمها یک گلزن مادرزاد بوده است. عنایتی در دوره های اول، چهارم و پنجم آقای گل فصل هم شده است. او 28 گل برای ابومسلم، 59 گل برای استقلال، 4 گل برای سپاهان، 10 گل برای مس، 32 گل برای صبا، 5 گل برای پدیده و 4 گل برای سیاه جامگان در لیگ برتر زده است. جمع این گلها هم می شود 142.
 
     
آی اسپورت
2016-08-02 19:07:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر