فهرست
مورد عجیب ترابی/ فقط به ذوب آهن گل می زند
مورد عجیب ترابی/ فقط به ذوب آهن گل می زند

مورد عجیب ترابی/ فقط به ذوب آهن گل می زند

آی اسپورت- زننده اولین گل سایپا در لیگ شانزدهم، مهدی ترابی بود. سوپراستار این تیم که در تابستان همه باشگاه ها خواهانش بودند. او در سایپا ماند و با ضربه ای از زاویه تقریبا صفر و از میان پاهای رشید مظاهری دروازه ذوب آهن را باز کرد. با این گل، تعداد گلهای زده این بازیکن جوان برای سایپا در تاریخ لیگ برتر به عدد 3 رسید که دو نکته جالب درخودش دارد.
اول اینکه، ترابی در تیم ملی تعداد گلهای زده بیشتری دارد. او در 10 بازی ملی 4 بار دروازه رقبای ایران را باز کرده است شامل یک گل در بازی دوستانه برابر ازبکستان در تاشکند، یک گل در بازی دوستانه برابر ژاپن، یک گل در بازی دوستانه برابر قرقیزستان و یک گل در پیش مقدماتی جام جهانی 2018 به گوام که این 3 تای آخر در ورزشگاه آزادی بود. او با زدن یک گل دیگر برای سایپا، تعداد گلهای زده باشگاهی و ملی اش برابر می شود.
نکته دوم این که ترابی 2 تا از تمام 3 گل دوران بازی باشگاهی اش را وارد دروازه رشید مظاهری و ذوب آهن کرده است. او فصل قبل در تساوی یک بر یک بازی برگشت و این فصل در تساوی با همین نتیجه بازی رفت برای سایپا گل زده است. این یعنی 67 درصد گلهای زده ترابی برابر تیم یحیی گل محمدی بوده است.
     
آی اسپورت
2016-08-02 19:17:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر