فهرست
برانکو همچنان ناراضی: چطور فهرست را برای یک بازیکن خالی کنیم؟
برانکو همچنان ناراضی: چطور فهرست را برای یک بازیکن خالی کنیم؟

برانکو همچنان ناراضی: چطور فهرست را برای یک بازیکن خالی کنیم؟

آی اسپورت- با فسخ قرارداد رامین رضاییان با ریزه اسپور، حالا او در آستانه‌ی بازگشت به تیم سابقش یعنی پرسپولیس قرار دارد. یکی از موانع حضور رضاییان، مخالفت ابتدایی برانکو با بازگشت او بود. هرچند به نظر می‌رسد برانکو همانند بازگشت طارمی، این بار هم در برابر مسئولان پرسپولیس کوتاه می‌اید و بدون تمایل قلبی به این موضوع رضایت خواهدداد. صحبت‌های جدید سرمربی پرسپولیس در این مورد را می‌خوانید: «توافق برای جذب دروازه بان جدید را پیش برده‌ایم و دروازه‌بان بالای 23 سال می‌گیریم زیرا باید یک دروازه بان با تجربه و امتحان پس داده داشته باشیم تا بتواند جانشین بیرانوند در هرلحظه شود. من از رامین ناراحت نیستم که بخواهم ببخشم یا نه او حق دارد که به دنبال سرنوشتش برود اما در حال حاضر فهرست تیم جایی برای رضائیان ندارد. او بازیکن کلیدی ما بوده اما جایی برای او نداریم زیرا فهرست تیم تکمیل است. چطور باید فهرست را خالی کنیم نمی‌شود به این سوال جواب داد؟ که چطور باید فهرست تیم را برای یک بازیکن خالی کنیم.»


کد خبر: 9401
  ۶  
آی اسپورت
2016-08-02 21:04:04
نظر دهید

۶ نظر
-
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۲۶
بهتره شما اول بگی این همه اصرار برای بازی دادن به کارگرای اوکراینی چی بود؟
-
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۲۹
دو تا اوکراینی به درد نخور داریم یکیشون رو بنداز بیرون و خلاص
خالیفسور چسخور
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۱۰
بیا برو چسخور انقدر فیلمو ادا نیا تو همین حرفا رو در مورد دایومی هم زدی ولی تا فهمیدی شاید برگرده رفتی اونجاشم بوس کردی الانم از خداته این رامین شیشه ای برگرده لنگ اون علیناز الکریمی و علی دنبه هم انداختی جلو تا آخر سر به اسم پا درمیونی این ۲ نفر بگی من رضائیانو بخشیدم و اجازه دادم برگرده لنگ
-
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۱۲
جناب اقاى برانکو ، رامین با فیلمى که انتشار داد صمیمانه به اشتباه فاحشش اعتراف و قویّاً خواستار بخشش شد و نهایتاً با أشک هایش ناگفته ها را هم گفت فراموش نکنیم رامین براى پرسپولیس زحمت کشیده و پرسپولیس خانه ، امال و ارمانش هست و خواهد بود و بى شک با کوهى از انگیزه براى جبران مافات خواهد امد عادلانه هم نیست براى یک اشتباه جوانى را یک عمر مجازات نمود بى تردید با انگیزه مضاعفى که رامین داراست به لحاظ روانى به اندازه چند بازیکن داراى انرژى روانى است... اینجانب بعنوان یکى از هواداران جدّى پرسپولیس که با جمعى از هواداران صمیمى تیم مرتبطم همگى خواهان مساعدت جنابعالى و ارکان باشگاه براى بازگشت رضاییان به خانه اش - پرسپولیس - هستیم. ( ضمن اینکه به لحاظ قانونى و حقوقى با توجه به اعتبار قرارداد نامبرده با باشگاه اساساً انتخاب واژه بازگشت براى رامین رضاییان درست نبوده و ایشان کماکان و هم اینک بازیکن پرسپولیس محسوب میشود و صرفاً مى باید باشگاه با تخلّف ایشان برخورد انضباطى نماید )
-
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۳۰
این ربیع خواهو بندازن بیرون
-
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۳۶
جوک گفتی ... برانکو بدون تمایل قلبی به این بازگشت رضایت می دهد !!!!! مطمئن باش همین الان داره نهایت زورش رو میزنه که یکی رو از لیست بکنه بیرون اینو بیاره ... کروش کجایی ؟؟!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر