فهرست
رونمایی از جانشین افشارزاده؛ دکتر قریب گزینه اول وزارت ورزش
رونمایی از جانشین افشارزاده؛ دکتر قریب گزینه اول وزارت ورزش

رونمایی از جانشین افشارزاده؛ دکتر قریب گزینه اول وزارت ورزش

آی اسپورت- بعد از استعفای بهرام افشارزاده از سرپرستی باشگاه استقلال، از حالا گمانه‌زنی‌ها برای جانشین او آغاز می‌شود. از راهروهای وزارت ورزش ، درگوشی خبر می‌رسد که دکتر محمدحسین قریب گزینه‌ی اول تصمیم‌گیران ورزش در ایران است. قریب بارها جزو گزینه‌های مدیرعاملی بوده و حتی در سال گذشته نیز خبرهایی از حضور مجددش در استقلال شنیده می‌شد. مدیرعامل سابق استقلال در سال های اخیر حاضر نشده به این پست برگردد، اما حالا شرایط امروز آبی‌پوشان طوری است که از بیشتر از گذشته امکان بازگشت قریب را فراهم می‌کند.

محمدحسین قریب در اواخر دهه‌ 60 مدتی در هیئت مدیره استقلال حضور داشت و مدت کوتاهی از فروردین تا آبان 1375 به‌طور موقت سرپرستی باشگاه را بر عهده داشت. او درحالی از اردیبهشت 1382 به عنوان مدیر استقلال منصوب شد که هیئت مدیره باشگاه ترکیب کادر فنی استقلال برای فصل آینده را با سرمربیگری امیر قلعه‌نویی مشخص و قطعی کرده بود. قریب پس از دو فصل حضور در استقلال از مدیریت باشگاه کنار رفت و کاظم اولیایی برای چند ماه از تیر تا بهمن 1384 سرپرستی استقلال را بر عهده گرفت. در بهمن 1384 با نظر وزارت رفاه و تأمین اجتماعی که مجمع باشگاه استقلال را در اختیار داشت، قریب بار دیگر به عنوان مدیر استقلال نصب گردید. قلعه‌نویی در دوران مدیریت قریب برنامه‌ی سه ساله‌ای را برای جوان‌گرایی در باشگاه استقلال ارائه داد که در سال سوم (فصل 85 - 1384) به قهرمانی استقلال در لیگ برتر انجامید. در مهر ماه 1385 با تغییر وزیر رفاه (رئیس وقت مجمع باشگاه استقلال)، کرسی مدیریت باشگاه استقلال نیز دستخوش دگرگونی شد. قریب از سمت خود استعفا کرد و دیگر به این تیم بازنگشت. حالا بعد از گذشته 10 سال از آخرین حضور قریب در استقلال، به نظر می‌رسد او دوباره سکان هدایت باشگاه را برعهده خواهدگرفت.

کد خبر: 9401
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-02 21:22:03
نظر دهید

۲ نظر
لنگی خودتو خراب نکنی
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۱۴
لنگیا یه وقت خودتونو خراب نکنید چون خودتونم میدونید قریب مدیر مقتدریه و اگه بیاد اس اس به ضرر شماست برخلاف اون طاهری آبدارچی شما که بله قربان گو و نوکر وزیر هستش
امید کوکبی
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۳۹
جمع کچل ها جمع میشه هههههههههههههه شش تایی در چهارتایی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر