فهرست
دژاوو ی بارسا؛ بدشانسی رایکارد برای مارتینو تکرار می شود؟
دژاوو ی بارسا؛ بدشانسی رایکارد برای مارتینو تکرار می شود؟

دژاوو ی بارسا؛ بدشانسی رایکارد برای مارتینو تکرار می شود؟

آی اسپورت- بازیکنان بارسلونا می‌دانند که امشب، برای همه چیز یا هیچ بازی خواهند کرد. در لالیگا تسلیم نشده‌اند ولی می‌دانند که با 5 بازی باقیمانده ، سرنوشت قهرمان در دست آنها نیست مخصوصا وقتی به شرایط اخیر رقبا نگاه می‌کنند. به نوعی شرایط غیرعادی برای این تیم رقم خورده است. انها به جام بردن‌های متعدد در سال‌های اخیر عادت کرده بودند.

آخرین باری که آنها در شرایطی مشابه قرار گرفته بودند، فصل 08-2007 ، تحت هدایت فرانک رایکارد بود که فصل بدون جام باعث اخراج سرمربی هلندی شد.پس از قهرمانی های متعدد گواردیولا به همراه این تیم، تعداد جام‌های کسب شده توسط آنها در سال های اخیر بسیار بالا بوده است. سال گذشته البته، آنها تنها توانستند در لیگ قهرمان شوند.

مردان مارتینو شانس این را دارند که لبخند را بر لبان هواداران خود بیاورند، چیزی که چند هفته ی پیش با غلبه بر مادرید برای آنها حاصل شد.با این حال، مقایسه با فصلی که بارسلونا همه چیز را برد و به عنوان بهترین تیم دنیا معرفی شد، عادلانه نیست. یک ضرورت تاریخی برای بارسا به وجود آمده و مردان مارتینو، برای نجات از فصلی ضعیف، نیاز به پیروزی در دیدار امشب دارند.

ال.اف. روجو

مارکا

     
آی اسپورت
2014-04-16 14:37:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر