فهرست
استتوس: امان از این فوتبال بی رحم
استتوس: امان از این فوتبال بی رحم

استتوس: امان از این فوتبال بی رحم

آی اسپورت -  گاهی فوتبال آنقدر بی رحم و سنگدل می شود که سختی سنگ در مقابلش چون موم نرم است! بازیکنی که تاکید کرده بود با استقلال بهترین مدافع لیگ می شود، حالا باید از روی صندلی های ورزشگاه یا پای تلویزیون نظاره گر بازی های تیمش باشد.
کنعانی زادگان که در فصل نقل و انتقالات حسابی خبرساز شده بود با شروع لیگ هم در صدر اخبار فوتبالی قرار گرفت و باز هم وجه منفی غالب بود. اشتباهات و عملکرد ضعیف این مدافع در دو بازی ابتدایی فصل باعث شد او در محاصره انتقادات قرار بگیرد و حالا تلخ ترین خبر برایش اینکه سی درصد رباط صلیبی پایش در بازی اخیر مقابل استقلال خوزستان دچار پارگی شده و احتمالا هشت هفته از میادین دور خواهد بود.
او یک روز بعد از عقد قرارداد با استقلال، آماج حملات کلامی هواداران تیم رقیب یعنی پرسپولیس قرار گرفت. خود کنعانی زادگان درآن مقطع در مصاحبه ای گفت:"متاسفانه در اقدامی ناجوانمردانه شماره من را در شبکه‌های اجتماعی پخش کرده‌‌اند، تماس‌ها و اس‌ام‌اس‌های پر از ناسزا، تهدید و فحاشی زیادی در 24 ساعت اخیر داشته‌ام." اگر از فحاشی ها که تحت هر شرایطی اقدامی زشت و ناپسند است بگذریم، باید به کامنت های عجیبی اشاره کنیم که در آن هواداران پرسپولیس آرزو کرده بودند رباط کنعانی زادگان پاره شود!!!! عجب سرنوشت شوم و ملال آوری؛ با آرزو و هدف بهترین شدن بیایی و با بدترین عملکرد خانه نشین شوی... امان از این فوتبال بی رحم.

مهدی ملکی
  ۳  
آی اسپورت
2016-08-03 07:08:50
نظر دهید

۳ نظر
حمیدرضا
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۳۳
امان از دورویی و دورنگی… امان از پول پرستی و بی اعتقادی…امان از اینکه یکی دیگه گنده ات کنه اما برای دشمنش هورا بکشی و برعلیه دوستدارهای دیروزت بشی
نمک نشناس
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۳۳
نون پزسپولیس رو خورد رفت نشست سره سفره استقلال
علی
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۵۱
چوب خدا عجییییییییییییب صدا نداره !!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر