فهرست
عزت اللهی به دنبال دومین پاس گل به آزمون
عزت اللهی به دنبال دومین پاس گل به آزمون

عزت اللهی به دنبال دومین پاس گل به آزمون

آی اسپورت - بهترین بازیکن دیدار روستوف و اندرلخت سعید عزت‌اللهی  بود که توانست یک گل بزند و با جنگندگی بالا در میانه میدان شرایط خوبی برای تیمش رقم زد. هرچند بازی در روسیه با نتیجه تساوی 2 – 2 خاتمه یافت، اما روستوفی‌ها امیدوارند با درخشش دو بازیکن ایرانی خود بتوانند مقابل اندرلخت نتیجه لازم را کسب کرده و به مرحله نهایی پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا برسند. سعید عزت‌اللهی، هافبک ایرانی روستوف در این گفت‌وگو درباره شرایط خودش و روستوف گفته است.
 باتوجه به اینکه در بازی رفت مقابل اندرلخت شرایط خوبی داشتی، برای این بازی هم به نظر می‌رسد روستوفی‌ها حساب ویژه‌ای روی تو باز کرده باشند.
بازی قبلی تجربه خوبی برای من بود. اولین بار بود که در لیگ قهرمانان اروپا بازی می‌کردم و حس خوبی داشتم. ضمن اینکه انگیزه‌ام بسیار بالا بود و توانستم عملکرد خوبی داشته باشم. در این بازی خوشبختانه گل هم زدم و توانستم شروع خوبی در ترکیب روستوف داشته باشم، چون سال قبل سختی‌های زیادی کشیده بودم و می‌خواستم این فصل شروع خوبی داشته باشم.
 و حالا بازی برگشت با اندرلخت را پیش‌رو دارید. آیا می‌توانید از سد این تیم بگذرید و به مرحله بعدی بروید؟
اندرلخت حریف خیلی سرسختی است. آنها در بازی رفت هم خیلی خوب بودند و آن هم به دلیل تجربه بالایی است که دارند. این تیم هر سال در لیگ قهرمانان اروپا یا یورو لیگ حضور دارد و مقابل ما هم باتجربه ظاهر شدند. با این حال ما صد درصد تلاش خواهیم کرد که از این مرحله عبور کنیم و انگیزه زیادی هم برای این کار داریم.
 همانطور که خودت گفتی در بازی رفت عملکرد خوبی داشتی. برای بازی دوم هم می‌توانی همین عملکرد را تکرار کنی؟
شرایط خوبی دارم، اما مهم‌تر از هرچیزی موفقیت تیم است. من هم تمام تلاشم را خواهم کرد در کار تیمی موفق باشم و بتوانم کمک کنم که نتیجه لازم را بگیریم. حالا اینکه چه اتفاقی رخ می‌دهد، قابل پیش‌بینی نیست.
 تو در تیم ملی با سردار آزمون هماهنگ هستی و در بازی با مقدونیه هم یک پاس گل به این بازیکن دادی. در بازی با اندرلخت هم می‌توان به او پاس گل بدهی؟
اگر سرمربی تیم تشخیص داد که من در ترکیب باشم و سردار آزمون هم بازی کند، سعی خواهم کرد به او پاس گل هم بدهم، اما همانطور که گفتم فرقی ندارد کدام بازیکن ضربه آخر را می‌زند و موفقیت مهم‌تر است. با این شرایط به نظرم سردار مهاجم بزرگی است که می‌تواند در بازی برگشت به تیم بیشتر کمک می‌کند.
 درخشش شما دو نفر در اروپا هم می‌تواند در آینده‌تان تأثیر زیادی بگذارد و البته این شانس را دارید حتی اگر از این مرحله حذف شدید، در لیگ اروپا شرکت کنید.
بله، همینطور است و حضور در بزرگ‌ترین و معتبرترین میدان بازی‌های باشگاهی دنیا، فرصت خوبی برای من و سردار است. خوشبختانه ما فصل گذشته در روستوف شرایط خوبی داشتیم تا این فرصت را پیدا کنیم در لیگ قهرمانان اروپا بازی کنیم. با این حال اگر به مرحله نهایی این مسابقات هم راه پیدا نکردیم، به لیگ اروپا خواهیم رفت. ما تلاش‌مان را برای حضور در چمپیونز لیگ می‌کنیم و باید ببینیم خدا چه می‌خواهد.منبع: روزنامه هفت صبح
     
آی اسپورت
2016-08-03 08:20:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر