فهرست
درگیری لفظی عجیب: فریاد های وایدن فلر بر سر مارکو رویس
درگیری لفظی عجیب: فریاد های وایدن فلر بر سر مارکو رویس

درگیری لفظی عجیب: فریاد های وایدن فلر بر سر مارکو رویس

آی اسپورت- در دیدار شب گذشته نیمه نهایی دی اف بی پوکال 80 هزار هوادار دورتموند در سیگنال ایدونا پارک و میلون ها بیننده ی تلویزیونی شاهد صحنه ی عجیبی بودند. در دقایق پایانی این بازی بود که پس از از دست رفتن موقعیت گلزنی وولفسبورگ وایدن فلر به سمت جلو حرکت کرد و با فریادهای خود مارکو رویس را خطاب قرار داد و به عملکرد او در صحنه ی قبل اعتراض کرد.


Außer sich vor Wut: Roman Weidenfeller war sauer, weil Reus zuvor halbherzig in einen Zweikampf gegangen war

اعتراض های دروازه بان دورتموند از سوی رویس بدون پاسخ نماند و او نیز با فریاد های خود از وایدن فلر خواست که به درون دروازه باز گردد.

Auch nach seiner Auswechslung war Marco Reus nicht zu beruhigen. Er schimpfte in Ríchtung Weidenfeller

یورگن کلوپ سرمربی بوروسیا دورتموند از حرکت دروازه بان خود انتقاد کرد و در مورد این صحنه به کانال تلویزیونی ای آر دی گفت:" دروازه بان باید تا فاصله ی یک متری از دروازه حضور داشته باشد و او نمی تواند 20 کیلیومتر به سمت جلو حرکت کرده و دروازه را رها کند."

مهمت شول که کارشناسی این بازی را برعهده داشت در مورد درگیری رخ داده بین این دو بازیکن گفت:" اگر یک بازیکن بخواهد تیم را راهنمایی کند مطمئنا او دروازه بان نیست این یک مشکلی است که من قبلا با اولیور کان هم داشتم. او هرگز نمی داند که رویس چه میزان دویده و بازیکن برجسته ی زمین بوده او فقط همین صحنه را می بیند. رویس هم در این حالت فکر می کند که دیگر از من چه چیزی می خواهد؟."
     
آی اسپورت
2014-04-16 13:53:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر