فهرست
آمادگی ماهینی و محرمی؛ مانع بزرگ بازگشت رضاییان
آمادگی ماهینی و محرمی؛ مانع بزرگ بازگشت رضاییان

آمادگی ماهینی و محرمی؛ مانع بزرگ بازگشت رضاییان

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ از زمانی که رامین رضاییان اعلام کرده به‌خاطر بازگشت به پرسپولیس،‌ با مسئولان ریزه‌اسپور برای فسخ قرارداد به توافق رسیده است تا به‌حال چهار بار مصاحبه انجام داده و در هر چهار مصاحبه اعلام کرده است لیست پرسپولیس جای خالی ندارد و او نمی‌داند در شرایط فعلی چه کسی را باید از لیست خود خارج کند تا فرد جدیدی را اضافه کند. برانکو البته به این نکته نیز اشاره کرده بود که حداقل تا شش ماه آینده، یعنی تا زمان نقل‌وانتقالات نیم‌فصل خبری از تغییرات نیست.
 
از سوی دیگر، حسین ماهینی که جانشین رضاdیان در سمت راست خط دفاع شده، از سرمربی سرخپوشان نمره قبولی گرفته است. ماهینی پس از طی کردن دوران خدمت سربازی با انگیزه بازگشت به تیم ملی به پرسپولیس برگشته و در بازی مقابل سایپا و همچنین دیدار برابر نفت تهران توانست رضایت برانکو را جلب کند.
 
جدا از عملکرد نسبتاً خوب ماهینی در ترکیب پرسپولیس، برانکو به‌دنبال فرصتی است تا صادق محرمی را به لیست 18 نفره اضافه کند. سرمربی سرخپوشان چند باری در مورد شرایط فنی محرمی جوان، نظرات مثبتی داده و این یعنی به بازیکن فصل قبل ملوان نیز اعتقاد دارد. با این حال شرایط بازگشت برای رضاییان بسیار سخت و دشوار شده است، اما در فصل نقل‌وانتقالات، هیچ اتفاقی بعید نیست!

کد خبر:9402
  ۳  
آی اسپورت
2016-08-03 10:08:47
نظر دهید
۳ نظر
-
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۱۴
دمت گرم نیارش تو تیم
-
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۲۲
آی اسپورت کیسه کش ، چه زوری داره می زنه که رامین نیاد پرسپولیس!!!!! بابا بسه دیگه اه!!!! چند تا خبر دیگه می خواین کار کنین؟؟؟؟
-
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۰۸
یک پیشنهاد، به عنوان راهکار میتونه در سمت چپ خط دفاع از رضاییان استفاده کنه !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر