فهرست
ایسکو، گزینه احتمالی آنچلوتی برای خط میانی رئال در ال کلاسیکو
ایسکو، گزینه احتمالی آنچلوتی برای خط میانی رئال در ال کلاسیکو

ایسکو، گزینه احتمالی آنچلوتی برای خط میانی رئال در ال کلاسیکو

آی اسپورت- در کنفرانس خبری، آنچلوتی سعی کرد تا ترکیب اصلی بازی امشب تیمش را مخفی نگه دارد.او گفت: "بازیکنانی که به میدان خواهند رفت را انتخاب کردم ولی قصد ندارم نام آنها را بگویم." تنها قسمت مبهم ترکیب رئال، خط هافبک است که مشخص نیست، ایسکو قرار است بازی کند یا آیارا. در تمرینات دیروز رئال، به نظر می‌رسید ایسکو قرار است فیکس شود.

طبق گزارش منابع مارکا، آنچلوتی تمرینات دیروز را به انتخاب ترکیب تیمش گذراند که اگر او مشکلی با بازگو شدن آن نداشته باشد به قرار زیر است:

کاسیاس، کارواخال، په‌په، راموس، کوئنترائو، یابی، مودریچ، ایسکو، دی‌ماریا، بیل و بنزما.

به نظر می‌رسد او بار دیگر قصد استفاده از 3-3-4 را دارد، ولی به شیوه ی هجومی آن. نقشه های آنچلوتی برای شکست دادن بارسلونا مشخص است:  از بنزما و بیل و دی‌ماریا، پرس شدید شروع شود و تا جایی که امکان دارد، توپ حفظ شود، که طبق این سیستم، ایسکو بیشتر به کار رئال می‌آید.

آنچلوتی اعتقاد  دارد که تیمش در ال‌کلاسیکو ی قبلی در دقایقی که تصاحب توپ بیشتری داشت، بهتر بازی کرده و دلیل آن هم بازی کردن ایسکو بود. در تئوری و روی کاغذ، ایسکو به جای آیارا به جای زمین خواهد بود، که به رئال خلاقیت و تصاحب توپ خواهد بخشید ولی اگر تناسب و بالانس از بین برود، البته اگر بازی دورتموند را بررسی کنیم، در این زمینه هم آیاارا موفق کار نکرد.


جی.آی گارسیا-اوچوآ

مارکا

     
آی اسپورت
2014-04-16 14:01:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر