فهرست
یادآوری برای پرسپولیس؛ شروع خوب یعنی پایان شیرین
یادآوری برای پرسپولیس؛ شروع خوب یعنی پایان شیرین

یادآوری برای پرسپولیس؛ شروع خوب یعنی پایان شیرین

آی اسپورت - پرسپولیس فصل جدید را با یک پیروزی و یک تساوی شروع کرده است. نتیجه‌ای که برای اعلام ادعای قهرمانی خوب است. سابقه نشان می‌دهد که پرسپولیس هرگاه فصل را خوب شروع کرده، به مقام قهرمانی رسیده است. دو قهرمانی پرسپولیس در دوره‌های اول و هفتم لیگ برتر در همین شرایط به دست آمده است. پرسپولیس دوره اول لیگ را یک تساوی و یک پیروزی شروع کرد و تا هفته هشتم نباخت. نتیجه این شد که شاگردان علی پروین در آخرین روز آن فصل با پیروزی یک بر صفر بر فجرسپاسی توانست قهرمانی را از چنگ استقلال دربیاورد.
 
در دوره هفتم اتفاقات خیلی بهتری افتاد. پرسپولیس فصل را با چهار برد متوالی شروع کرد و اولین شکست آن فصل را در هفته هفدهم در اصفهان و مقابل سپاهان تجربه کرد؛ در همان مسابقه معروف که اصابت یک نارنجک دستی به‌ صورت سرباز احمدی باعث نابینایی او شد. شاگردان قطبی اگرچه در نیم‌فصل دوم کمی افت کردند و چند بازی را هم باختند و 6 امتیازشان را هم فیفا کسر کرد اما با برد دراماتیک روز آخر در برابر سپاهان، شیرین‌ترین قهرمانی تاریخ‌ پرسپولیس را رقم زدند.
 
تا هفته چهارم که لیگ تعطیل می‌شود پرسپولیس دو بازی پیش رو دارد؛ در تبریز در مقابل گسترش فولاد و در تهران در مقابل صبای قم. نتایج پرسپولیس در این دو بازی مشخص خواهد کرد که آیا باید شاگردان برانکو را مدعی قهرمانی بدانیم یا امسال هم دست پرسپولیس و هوادارانش از جام کوتاه خواهد ماند. 

منبع: وقایع اتفاقیه
     
آی اسپورت
2016-08-03 10:15:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر