فهرست
خاطره جالب آنچلوتی از جعبه‌ای که به سمت ایبرا پرت کرد
خاطره جالب آنچلوتی از جعبه‌ای که به سمت ایبرا پرت کرد

خاطره جالب آنچلوتی از جعبه‌ای که به سمت ایبرا پرت کرد

آی اسپورت - کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی بایرن مونیخ هر چند که ذاتا شخصیت آرامی دارد اما گاهی هم در رختکن اعصابش به هم ریخته است. کارلتو در مصاحبه با فورفورتو از خاطره درگیری با زلاتان ایبراهیموویچ در زمان حضور این دو در پاری‌سن ژرمن یاد کرد.
 
پس از حذف پاری‌سن ژرمن مقابل ایویان، آنچلوتی خشم خود را بر سر ستاره تیمش یعنی ایبرا خالی کرده است. آنچلوتی در مورد آن خاطره گفت:" خیلی بد بازی کردیم ، واقعا عصبی بودم به حدی یک یک در را شکستم، یک جعبه را شوت کردم که به سر ایبراهیموویچ خورد. البته او واکنشی نداشت. ایبرا یک شخصیت بسیار  جذاب و بی نهایت حرفه ایست.  یک مربی همیشه دوست دارد که بازیکنش چنین رفتاری داشته باشد، ایبرا استعداد زیادی دارد اما در خدمت تیم است. در مورد رونالدو هم این اتفاق رخ داد."
 
آنچلوتی در مورد رونالدو هم خاطره ای را تعریف کرد:"کار کردن با رونالدو حقیقتا آسان است چرا که نیازی نیست که به او توصیه ای داشته باشی. به خوبی می داند که در تمرینات و بازیها چه کار کند. یک بار در یکی از بازیهای مهم به او گفتم که امروز نیمکت نشین خواهد شد، در حالی که شوکه شده بود به من زل زد. چند ثانیه بعد به او گفتم که حرفهایم شوخی بوده است."

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-08-03 12:14:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر