فهرست
اختلاف پروفسور با باشگاه؛ برانکو دویکوویچ را می‌خواهد
اختلاف پروفسور با باشگاه؛ برانکو دویکوویچ را می‌خواهد

اختلاف پروفسور با باشگاه؛ برانکو دویکوویچ را می‌خواهد

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ تمایلی به جذب دروازه‌بان ۲۰ ساله اوکراینی ندارد و از اول هم مخالف حضور او در تمرینات بوده است. سرمربی پرسپولیس اعتقاد دارد رقیب بیرانوند باید دروازه‌بانی تقریباً در سطح او باشد و دروازه‌بان جوان به کارش نمی‌آید. برانکو بعد از جدایی الکساندر لوبانف فقط نام یک دروازه‌بان را به باشگاه پرسپولیس ارائه داد و او کسی نبود جز راتکو دویکوویچ بوسنیایی که فصل پیش در تیم سایپا عضویت داشت. پرسپولیسی‌ها بعد از مذاکره با این دروازه‌بان متوجه شدند که هم قیمت او بالاست و هم اینکه مالیات خود را در زمان حضورش در ایران پرداخت نکرده است، از این‌رو با جذب دویکوویچ مخالفت کردند.
 
مخالفت مسئولان باشگاه پرسپولیس با جذب دروازه‌بان بوسنیایی چندان به مذاق برانکو خوش نیامده و او همچنان اصرار به جذب این دروازه‌بان دارد. این در حالی است که دروازه‌بان‌های زیادی هم اخیراً به باشگاه پرسپولیس معرفی شد‌ه‌اند و فیلم برخی از آنها در اختیار برانکو قرار گرفته تا در موردشان نظر دهد. به نظر می‌آید با توجه به اصرار برانکو جانشین لوبانف در نهایت همان دویکوویچی باشد که از مدت‌ها پیش مدنظر مربیان کروات پرسپولیس بوده است.

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-03 12:45:20
نظر دهید

۲ نظر
خالیفسور دلال
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۳۷
خب آقا چسخور راست میگه دیگه یه دروازبان ۱۸ ساله اوکراینی که تازه اوله اول فوتبالشه پولی نداره که بخواد حق دلالی تپلی به چسخور بده ولی باز دویکوویچ احتمالا وضعش بهتره پول بیشتری از حضورش میره تو جیب چسخور دلال
امیرعلی
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۰۴
آقا یا خانم خالیفسور دلال ای سوختی ها پروفسور 4 تا به شما زده آیییییییییییییییییییییی سوختی ها اینجوری میسوزه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر