فهرست
هاشمیان و تیم ملی؛ بهتر از جام جهانی بودیم
هاشمیان و تیم ملی؛ بهتر از جام جهانی بودیم

هاشمیان و تیم ملی؛ بهتر از جام جهانی بودیم

آی اسپورت – هرچند تیم ملی بولیوی حریف چندان قدرتمندی نبود اما نمایش شاگردان کارلوس کی‌روش در برابر این تیم امیدواری‌هایی را ایجاد کرد. وحید هاشمیان مهاجم اسبق تیم ملی هم در استادیوم آزادی حضور داشت و این بازی را از نزدیک دید. او معتقد است تیم ملی ایران روند خوبی را طی می‌کند. صحبت‌های او را بخوانید:

  • بعد از این که فوتبالم را کنار گذاشتم این اولین بازی بود که در ورزشگاه آزادی دیدار ایران را تماشا می‌کردم و خیلی برایم لذت‌بخش بود. تیم‌ ‌ملی در نیمه اول نسبت به بولیوی برتری داشت. کارهای ترکیبی مهاجمان ما بهتر شده بود و به وجود آمدن شانس گل روی دروازه حریف بیشتر از قبل بود. هم از کناره‌ها و هم از عمق، حملات خوبی انجام دادیم. البته زمانی که از کناره‌ها حمله می‌کردیم با تعداد کم نفرات مواجه بودیم. نیمه دوم را با تغییرات زیادی آغاز کردیم که روی عملکرد تیم تاثیر گذاشت. البته بازی‌های تدارکاتی برای همین است که بازیکنان را محک بزنیم.
  • سبک بازی تیم ملی نسبت به جام جهانی تغییر کرده بود. موقعیت‌های گلی که در این دیدار به دست آوردیم و کارهای ترکیبی که مهاجمان ما انجام دادند نسبت به جام جهانی بیشتر شده بود. آقای کی‌روش مربی بین‌المللی و با تجربه‌ای هستند و قطعا سبک بازی که برای جام جهانی با وجود تیم‌هایی همچون پرتغال، اسپانیا و مراکش در نظر گرفته بودند منطقی بود و باید دفاعی بازی می‌کرد اما در جام ملت‌های آسیا به دلیل این که ایران تیم برتری است می‌تواند هجومی‌تر بازی کند. در بازی برابر بولیوی این موضوع با توجه به موقعیت گلی که برای ایران به وجود آمده بود کاملا مشهود بود.
  • طبیعتا ایران یکی از شانس‌های قهرمانی در آسیا است اما با توجه به عملکردی که ژاپن در جام جهانی داشت فکر می‌کنم این تیم هم بسیار خوب است. من ایران و ژاپن را شانس قهرمانی می‌دانم اما فراموش نکنید در سال ۲۰۰۷ تیم عراق در عین ناباوری و در حالی که لیگی نداشت قهرمان شد و به همین خاطر می‌خواهم بگویم پدیده‌ها و حوادث هم وجود دارد اما من روی ایران و ژاپن برای قهرمانی حساب می‌کنم.
۸ ۱  
آی اسپورت
2018-10-18 00:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
بهزاد
پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۱۰
ای کاش پاچه پاره های به اصطلاح کارشناس داخلی یکم مثل وحید هاشمیان علمشونو بالا میبردن و عقده رو کنار میزاشتن از حسودی چشم پوشی میکردن تا حتی انتقادشونم مثل وحید به دل مینشست. امثال حاج رضایی و کریمی ادای آدمای فهمیده رو در میارن. خیلی مونده به شخصیت وحید هاشمیان برسند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر