فهرست
گزارش روز: کاپ اخلاق تقدیم به تیم علیمنصور
گزارش روز: کاپ اخلاق تقدیم به تیم علیمنصور

گزارش روز: کاپ اخلاق تقدیم به تیم علیمنصور

آی اسپورت- در پایان هفته دوم لیگ برتر، 58 کارت زرد و یک کارت قرمز از جیب داورها خارج شد. بر این اساس صبای قم با دریافت شش کارت خشن‌ترین تیم است و استقلال هم تنها تیمی است که هنوز کارتی دریافت نکرده است. کریم اسلامی و حامد پاک‌دل دو بازیکنی هستند که تا به حال دو بار کارت زرد دریافت کرده‌اند. با این تفاوت که پاکدل هر دو کارتش را در دیدار مقابل گسترش‌فولاد دریافت کرد و از بازی اخراج شد. این تنها کارت قرمز لیگ هم بود. جدول کارت‌های لیگ را تا پایان هفته دوم مشاهده می کنید. 


همچنین همان‌طور که اعلام شد، صبای قم خشن‌ترین تیم لیگ لقب گرفت. ضمن این که استقلال تنها تیمی است که هنوز کارتی از داورها دریافت نکرده است. 


کدخبر: 9407
  ۳  
آی اسپورت
2016-08-03 15:12:42
نظر دهید

۳ نظر
علی کچـــل
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۱۲
خدا به خیر کنه حسنی خو هم اومد کیسه
دیگه جرات دارند داورا به بازیکنای کیسه نیگاه چپ بکنند چه برسه به کارت ....
یک جانباز
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۱۳
توهین حاج ممد اعدام داره نه کارت دادن نه توبیخ وجریمه فدراسیون ضد قرمزه
قدیمی
پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۵۷
عزیز جان یه بار دیگه بازیارو نگاه کنید، جالب تو بعضی صحنه های کارشناسای بازیهای استقلال، کلی با هم جرو بحث میکنن که کارتش زرد باشه یا قرمز بحث که تموم میشه میفهمن اصلا داور خطا نگرفته برای استقلال، تو بازیه اول 2 تا پنالتی اخراج رو نگرفتن، اون موقع که مظلومی بود باند و کیروش رو نداشت اونجوری بود وای به حال امسال1 - منصوریان و باند بلن بالاش(کسانی که نفت رو به سهمیه رسوندن) 2- کیروش بزرگترین حامی منصوریان 3- عنایت: کسی که به شدت پشت استقلال هستش و حتی برای عوض کردن داورها شخصا اقدام میکنه 4- عامل بسیار پر نفوذ جدید(حسنی خو) نماینده تام الختیار وزارت خانه در فدراسیون و دلیل ماندن کیروش.... تازه از این به بعدش باحال میشه. چه مربع قدرتمندی منصوریان- کیروش - حسنس خو - عنایت و ایل و تبارشان...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر