فهرست
آنالیز میگل دلینی از شرایط لستر برای فصل آینده
آنالیز میگل دلینی از شرایط لستر برای فصل آینده

آنالیز میگل دلینی از شرایط لستر برای فصل آینده

آی اسپورت- میگل دلینی در مصاحبه ای درباره آینده لسترسیتی که فصل گذشته شگفتی ساز شد و در لیگ برتر قهرمان شد صحبت کرده است که در زیر شرح آن را می خوانید:

تاثیر حضور در اروپا روی لستر
اوضاع بدتر می شود. این تیم ریشه مناسب، کم تجربه است و خیلی زود به سطحی متفاوت از فوتبال و رقابت رسیده است. از زمانی که در لیگ قهرمانان به یاد داریم تیم های زیادی بوده اند که در این تورنمنت سردرگم شده اند، حتی لیورپول و اتلتیک بیلبائو. این ها با حضور در لیگ قهرمانان با شرایط بدی در لیگ و تورنمنت های داخلی خودشان هم رو به رو شده اند. لستر تیمی است که بازیکنانی که هسته اصلی اش را تشکیل می دهند تجربه اروپایی خیلی کمی دارند. رانیری باید چندین بازیکن به ترکیبش اضافه می کرد تا بتواند در این تورنمنت رقابت کند. بازیکنانی که تجربه خوبی هم در اروپا داشته باشند تا هم در لیگ قهرمانان و هم در انگلیس به این تیم کمک کنند. کانته هم رفته و این یعنی لستر اوضاع خوبی ندارد.

بی توجهی به برخی تورنمنت ها برای تمرکز روی اروپا
معمولا تیم هایی که شگفتی ساز می شوند، البته در لیگ های معتبر اروپایی، فصل بعد اوضاع خوبی ندارند. در فصل 08-2007 اشتوتگارت ششم شد، در فصل 10-2009 وولفسبورگ هشتم شد، در فصل 13-2012 مون پلیه نهم شد. سخت است که فکر کنیم لستر اوضاع بهتری پیدا می کند. در این شرایط جام حذفی می تواند برای آن ها کلیدی باشد. حتی اگر آن ها هفتم یا پایین تر از آن شوند، قهرمانی در یک تورنمنت می تواند برای آن ها انگیزه ای مضاعف برای فصل آینده بیاورد. می تواند نشان دهد که این تیم هنوز هم خاص است. پس با این توضیح آن ها باید احمق باشند که جام حذفی را نادیده بگیرند.

واردی، ستاره ای که باید بدرخشد
او نیاز به کمک بیشتری دارد. لستر 3 مشکل خواهد داشت. اول این که باشگاه های دیگر یک فصل کامل زمان داشتند تا واردی را مورد بررسی قرار دهند. دوم این که یک فصل کامل لستر را تماشا کردند و دیگر بعید است به واردی فضایی بدهند که بتواند مثل قبل موفق باشد. سوم این که آیا خود واردی می تواند موفقیت قبل را تکرار کند و انگیزه فصل قبل را داشته باشد یا نه. مخصوصا که مدافعان مثل فصل گذشته او را راحت و آزاد نمی گذارند.

جایگاه لستر در جدول رده بندی فصل آینده
این تیم بالاتر از ششم نخواهد بود. شاید هفتم. وقتی مواردی که این فصل مقابل آن ها قرار می گیرد را بررسی کنیم متوجه می شویم که همین رتبه ها هم خوش بینانه هستند. فصل گذشته جدا از این که لستر شگفتی ساز شد، تیم های دیگر هم شرایط بدی داشتند و هیچ کدام حتی در حد و اندازه های خودشان هم نبودند. حالا مربیان فوق العاده و جدید اضافه شده اند، اصلا کاری به خریدهای جدید نداریم. مطمئنا لستر برای شطرنج مقابل آن ها مشکل خواهد داشت. شاید اگر ششم یا هفتم شوند برایشان راضی کننده و لذت بخش هم باشد. کد خبر 9404
     
آی اسپورت
2016-08-03 15:53:23
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر