فهرست
خوردبین: رضاییان عذرخواهی کرده و بازیکن پرسپولیس است
خوردبین: رضاییان عذرخواهی کرده و بازیکن پرسپولیس است

خوردبین: رضاییان عذرخواهی کرده و بازیکن پرسپولیس است

آی اسپورت- محمود خوردبین درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وضعیت‌مان خوب است و طی هفته گذشته تمرین‌های خوبی را انجام داده‌ایم تا خودمان را برای بازی مقابل گسترش فولاد تبریز آماده کنیم. همه بازی فولاد خوزستان را دیدند. پرسپولیس بسیار عالی بازی کرد اما روی دو صحنه داور اشتباهاتی انجام داد که نتیجه تغییر کرد. البته من معتقدم اشتباهات داور از روی عمد نبوده و  به خاطر اینکه صحنه را ندیده این اشتباهات را مرتکب شده است. به طور مثال داور باید گل سالم ما را اعلام می‌کرد و روی یک صحنه دیگر هم یک پنالتی برای ما می‌گرفت.

نگران مسائل داوری در دیدار مقابل گسترش فولاد تبریز هستید یا خیر؟  اصلا نگران داوری نیستیم. مطمئنا تیم ما آنقدر خوب بازی می‌کند که اگر اشتباه سهوی هم از سوی داور رخ داد در نتیجه به دست آمده تاثیرگذار نباشد.

انتقاداتی که به مدافع چپ پرسپولیس وارد بود:‌ ربیع‌خواه در دیدار نخست ما مقابل سایپا عملکرد خیلی خوبی داشت و همه از او راضی بودند اما در دیدار مقابل فولاد کمی افت کرده بود. به نظر من شاید یک مدافع در یک روز دچار یک اشتباه شود. این اشتباه را مدافعان بزرگ دنیا هم انجام می‌دهند، پس نمی‌توانیم به خاطر این اشتباه بگوییم این مدافع ضعیف است. ربیع‌خواه یک مدافع خوب است که مطمئنا به پرسپولیس کمک خواهدکرد.

وضعیت رامین رضاییان به کجا رسیده: من از وضعیت این بازیکن خبر ندارم و باشگاه باید درباره او تصمیم‌گیری کند. من حتی نمی‌دانم که آیا قرار است به تمرین پرسپولیس بیاید یا خیر. البته معتقدم رامین رضاییان بازیکن پرسپولیس است و اشتباهی را مرتکب شده که به خاطر این اشتباه عذرخواهی هم کرده است. بهتر است باشگاه او را ببخشد.

انتقاداتی که به بازیکنان اوکراینی جدید پرسپولیس وارد می‌شود: این دو بازیکن جزو بهترین نفرات هستند. نمی‌دانم چرا از آن‌ها بدون هیچ شناختی  انتقاد می‌شود. تیمی که قبلا آن‌ها عضو آن بودند منحل شده و به همین دلیل مدتی تمرین نکرده‌اند و به خاطر این موضوع از نظر بدنی آماده نیستند. مطمئن باشید پس از اینکه کمی آماده‌تر شوند، شرایط فرق می‌کند و به پرسپولیس کمک می‌کنند.
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-03 15:57:40
نظر دهید
۱ نظر
-
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۴۰
واقعا دیگه گند بازیکن سالاری رو در آوردن اینا...هر بی احترامی خواستن به هوادارا و کادر فنی کردن بعد با یه فیلم هندی مسخره برگشتن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر