فهرست
یادداشت/ ستاره هایی که باید از آخرین فرصت استفاده کنند
یادداشت/ ستاره هایی که باید از آخرین فرصت استفاده کنند

یادداشت/ ستاره هایی که باید از آخرین فرصت استفاده کنند

یان مکینتاش
فصل گذشته اولین فصلی بود که وین رونی نتوانست گل های زده اش برای یونایتد در یک فصل را دو رقمی کند. به همین دلیل مورینیو گفته او دیگر در میانه میدان بازی نمی کند. این طور به نظر می رسد که برای فصل جدید به او شانسی دوباره برای درخشش داده خواهد شد. اما روی هاجسون معتقد بود رونی دیگر برای پست مهاجمی تیم ملی مناسب نیست. مورینیو او را احیا می کند؟ یا دوباره رونی به ناکامی گذشته ادامه می دهد؟
این اولین فصل نیست که تئو ولکات فرصت دارد بلند شود و خودش را در آرسنال ثابت کند. اما شاید آخرین بار باشد. آیا او یک وینگر است؟ یک مهاجم است؟ آیا می توان 20 دقیقه مداوم او را ببینیم که عملکرد خوبی دارد؟ با مصدومیت ولبک و ژیرو به نظر او فرصت خوبی برای ثابت کردن خودش دارد. این آخرین فرصت است. ولکات باید از آن استفاده کند.
منچسترسیتی حدود 30 میلیون پوند برای نیکولا اوتامندی پرداخت. اگر این بازیکن برایشان مفید بود می شد این خرید را موفق دانست. مدافع سابق والنسیا 28 ساله است. یعنی به اندازه کافی رشد کرده که بتواند در غیاب ونسان کمپانی عملکردی موثر در خط دفاعی تیم داشته باشد. او فصل گذشته هم ویژه نبود و بارها با نفوذهای بی مورد پشت سرش را خالی گذاشت. امید است که این فصل چنین حرکاتی تکرار نشود.
فصل گذشته در آنفیلد اتفاق عجیبی افتاد. دژان لاورن بالاخره عملکردی که از یک مدافع 20 میلیون پوندی انتظار داشتیم را برآورده کرد. حالا باید این روند را برای یک فصل کامل ارائه دهد. اسکرتل و توره رفته اند و اگر لیورپول قرار باشد در این فصل موفق باشد، مطمئنا باید لاورن عملکرد خوبش را به نمایش بگذارد.
به صحبت هایی که درباره ویلیان شد، انتظار می رود او این فصل در چلسی بدرخشد. او فصل گذشته اصلا خوب نبود و برای باشگاهی که قرار نگرفتن در کورس قهرمانی به اندازه کافی عصبانی اش کرده، سخت است که یک فصل دیگر عملکرد بد یک بازیکن را تحمل کند. یعنی بازیکنانی مانند فابرگاس، کاستا، هازارد و... همه باید متحول شوند، مخصوصا ویلیان.کد خبر 9404
 
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-03 17:27:38
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۴۱
قرار بود فالکائو هم احیا کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر