فهرست
مذاکرات پرسپولیس و استقلال بر سر کنعانی: توافق مخفیانه
مذاکرات پرسپولیس و استقلال بر سر کنعانی: توافق مخفیانه

مذاکرات پرسپولیس و استقلال بر سر کنعانی: توافق مخفیانه

آی اسپورت - محمدحسین کنعانی حدود 8 هفته مصدوم شده اما حاشیه‌های مربوط به او،‌ هنوز برای استقلال ادامه دارند. علی اکبر طاهری امروز اعلام کرده بود قصد دارد این موضوع را از مراجع دیگر پیگیری کند اما استقلالی‌ها، در تلاشند تا بحث را به دور از هیاهو به پایان برسانند.

پندار توفیقی سخنگوی هیات مدیره استقلال در این باره گفت: «کنعانی زادگان یک اختلاف عقیده و قراردادی با باشگاه پرسپولیس داشت و ما با توجه به آنکه هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس زیر مجموعه وزارت ورزش و جوانان هستند زیبننده هیچ کدام ندیدیم که بحث به مراجع انضباطی کشیده شود.»

قرار است در جلسه‌ای بین دو باشگاه و احتمالا پرداخت مبلغی برای رضایتنامه، توافق با پرسپولیس انجام شود: «با سرپرست باشگاه پرسپولیس جلسه ای داشتیم  و پیشنهاد دادیم تا مشکل به صورت مذاکره حل شود. اکنون نیز منتظر هستیم تا وضعیت این بازیکن و باشگاه پرسپولیس روشن شود و اگر باشگاه پرسپولیس محقق شناخته شد بحث را با مذاکره حل و فصل کنیم.»

کد خبر: 9403
  ۵  
آی اسپورت
2016-08-03 18:38:11
نظر دهید

۵ نظر
علی کچـــل
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۴۲
فقط یک لحظه فکر کنید قضیه بر عکس بود ... !!!
میثم
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۴۸
نمیخوایمش. واسه خودتون خخخ
-
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۲۳
بازیکن پرسپولیس هست و باید برگرده و قرضی بدنش یه تیم دیگه
-
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۳۳
تنها و تنها فقط در ایرانه که بازیکنی باداشتن قرارداد با تیم دیگه میره قرارداد میبنده و بجای رسیدگی به پرونده کمیته انضباطی همه رو بازی میده…یه روز میگن شکایتی ندیدیم یه روز میگن گم شده دوباره شکایت کنند تا فصل تموم بشه بعد برای فصل بعد محرومش می کنند،فصل بعدهم میبخشن
سعدی
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۴۳
قضیه یه این راحتی ها نیست!
آدم هایی به نفع استقلال در سازمان لیگ نفوذ کردند که باید از این نهاد مثل آشغال به بیرون پرت بشن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر