فهرست
تلاش طاهری برای بازگشت رضاییان: برانکو باید رضایت بدهد
تلاش طاهری برای بازگشت رضاییان: برانکو باید رضایت بدهد

تلاش طاهری برای بازگشت رضاییان: برانکو باید رضایت بدهد

آی اسپورت - کمبود جا در لیست پرسپولیس و نیاز به حضور یک مدافع میانی و یک دروازه‌بان در این تیم، آنقدر جدی هست که برانکو روی نام رامین رضاییان خط قرمز بکشد و او را نخواهد. امروز هم رضاییان به دفتر باشگاه پرسپولیس رفت و دست خالی برگشت.

طاهری سرپرست پرسپولیس، مامور مذاکره با برانکو شده تا او را راضی کند با کنار گذاشتن گولچ، جا برای خرید رضاییان را باز کنند. احتمالا در این صورت، آن‌ها باید سراغ یک دروازه‌بان زیر 23 سال بروند. طاهری بعد از اینکه رضاییان به دفتر پرسپولیس رفت، به خبرنگاران گفت بازگشت مدافع این تیم نیاز به طی کردن الزاماتی دارد: «حضور رضاییان در پرسپولیس الزاماتی دارد که باید رعایت شود.رامین با تیم پرسپولیس قرارداد داشته و قراردادش را فسخ نکرده بوده که به تیم ریزه اسپور رفته و این خودش بار انضباطی دارد. نه تنها در باشگاه پرسپولیس، بلکه در فدراسیون فوتبال این روند باید طی شود. ما پیگیر این موضوع هستیم و از لحاظ فنی می دانیم که رامین بازیکن خوبی است ولی باید این مراحل طی شود.»

قرار است بعد از حل شدن مسئله انضباطی رضاییان، طاهری با برانکو برای راضی کردن سرمربی سرخپوشان جلسه بگذارد: «این موضوع درست است. یک بازیکن باید از پرسپولیس برود تا رامین بیاید. این هم به چند جلسه صحبت با سرمربی احتیاج دارد. اگر ما بازیکنی بگیریم با نظر سرمربی است. مربی است که از بازیکن بازی می خواهد و می داند که باید او را در کدام پست بازی دهد.»


کد خبر: 9403
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-03 18:53:27
نظر دهید
۲ نظر
-
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۵۶
جناب طاهرى تا حالا باشگاه بدفعات رسماً اعلام نموده رضاییان داراى قراداد معتبر با پرسپولیس بوده و کماکان بازیکن باشگاه محسوب مى شود و حالا بنده خدا خودش هم صریحاً اذعان به اشتباه کرده و قویاً از باشگاه و هواداران تقاضاى عفو و پوزش نموده و مصرّانه خواستار اعطاى فرصت براى جبران مافات است از باب ترویج اخلاق عفو و گذشت در جامعه و نیز در پاسخ به تمایل عمومى و غالب هواداران میلیونى پرسپولیس براى استمرار حضور رضاییان با توجه به تداوم اعتبار قرارداد فى مابین با بازیکن مذکور لطفاً مساعدت مقتضى صورت پذیرد ضمن اینکه منصفانه نیست جوانى براى اشتباهى که اصرار به جبرانش با همه وجود دارد یک عمر مجازات شود عدالت حکم میکند که ضمن اجازه ادامه حضور نامبرده در ترکیب تیم همسو با تمایلات عمومى انبوه عظیم هواداران حداکثر با تخلف ایشان برخورد انضباطى شود. بهرحال علائق اکثریت هواداران مبتنى بر بخشش و جذب بازیکن یادشده است که با ارزش هاى فنى خویش میتواند کمک مؤثّرى براى پرسپولیس باشد.
-
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۵۸
جذبش کنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر