فهرست
آمار استقلال با قضاوت اکبریان در آزادی/ برد با کلین شیت
آمار استقلال با قضاوت اکبریان در آزادی/ برد با کلین شیت

آمار استقلال با قضاوت اکبریان در آزادی/ برد با کلین شیت

آی اسپورت- کمیته داوران، محمدرضا اکبریان را به عنوان قاضی دیدار هفته سوم استقلال برابر صنعت نفت آبادان در ورزشگاه آزادی انتخاب کرد. اکبریان داوری است 38 ساله اهل کرج. او کارمند شرکت صنعتی مپناست و فوق دیپلم رشته ابزار ماشین دارد. اکبریان بعد از نوید مظفری و مسعود مرادی، هت تریک داوران استان البرز در فوتبال ایران را تکمیل کرده است.
اکبریان فصل قبل دو بازی استقلال را قضاوت کرد. پیروزی 2 بر یک برابر استقلال اهواز در این شهر و شکست یک بر صفر برابر نفت منصوریان در ورزشگاه تختی. او در اهواز، یک پنالتی اشتباه برای استقلال گرفت (که ابراهیمی نتوانست گلش کند)، یک پنالتی به سود استقلال نگرفت و گل دوم و برتری استقلال در دقایق اضافه بازی را به اشتباه صحیح اعلام کرد درحالیکه بایستی خطای مدافع روی دروازه بان رقیب را می گرفت. در بازی با نفت هم اکبریان یک پنالتی به سود استقلال در دقایق پایانی حاصل برخورد ضربه برزای به دست جلال حسینی را اعلام نکرد تا تیم مظلومی بعد از 16 هفته شکست بخورد. او در این بازی میلاد فخرالدینی را هم با دادن 2 کارت زرد اخراج کرد.
در لیگ چهاردهم او داور داور تساوی یک بر یک استقلال برابر پدیده در مشهد هم بود. همچنین پیروزی خانگی 3 بر صفر استقلال برابر گسترش فولاد را سوت زد.
در لیگ سیزدهم، او بازهم 2 بازی استقلال را قضاوت کرد؛ شکست 4 بر 2 برابر ملوان در انزلی و شکست 2 بر صفر در اهواز برابر استقلال خوزستان.
استقلال یک بار با قضاوت اکبریان میزبان بوده، بازی را برده و گل هم نخورده است. استقلال در 6 بازی با داوری اکبریان، 2 برد، 3 باخت و یک مساوی دارد.
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-03 22:33:19
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۵۱
بازی رو براشون درمیاره
پدر برزو
پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۲۴
در لیگ سیزدهم، او بازهم 2 بازی استقلال را قضاوت کرد؛ شکست 4 بر 2 برابر ملوان در انزلی :))))))))))))) سلام چهارتایی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر