فهرست
نوروزی به استقلال رسید/ سلام قاتل!
نوروزی به استقلال رسید/ سلام قاتل!

نوروزی به استقلال رسید/ سلام قاتل!

آی اسپورت- هیچ بازیکنی در تاریخ لیگ برتر مثل رضا نوروزی نتوانسته یادآور خاطرات تلخ برای استقلالی ها باشد. او از لیگ دهم تا به حال 7 بار دروازه استقلال را باز کرده است با احتساب اینکه در لیگ های چهاردهم و پانزدهم برابر این تیم به میدان نرفت یعنی تقریبا دو گل در هر فصل. قبل از همه اینها، او استارت گلزنی اش به استقلال را از جام حذفی سال 1389 با پیراهن استیل آذین زده بود. نوروزی زننده 8 گل به استقلال در این سالهای اخیر بوده که نیمی از این گلها وارد دروازه مهدی رحمتی شده است. البته خودش مدعی است 9 بار دروازه استقلال را باز کرده. نوروزی این هفته با پیراهن صنعت نفت برابر استقلال قرار می گیرد. البته بعید است او جایی در ترکیب اصلی آبادانی ها داشته باشد. رکورددار گلزنی در یک فصل تاریخ لیگ برتر، هفته اول از دقیقه 64 برای صنعت برابر صبا در قم بازی کرد و هفته قبل از دقیقه 77 برابر تراکتورسازی در آبادان.
 
استیل آذین/ یک گل
در آن بازی مهیج و دراماتیک جام حذفی، او آخرین گل بازی را زد. با ضربه چیپ او به محمد محمدی بود که استیل آذین درنهایت 5 بر 4 برنده شد و استقلال مرفاوی را حذف کرد.
 
فولاد/ 5 گل
دو گل در بازی رفت لیگ دهم وارد دروازه طالب لو در آزادی کرد. استقلال این بازی را 2 بر یک باخت. در بازی برگشت هم که فولاد با نتیجه 4 بر یک برنده شد، یک گل دیگر به طالب لو زد. نوروزی در پایان این فصل با زدن 24 گل آقای گل شد و رکورددار گلزنی در یک فصل تاریخ لیگ برتر. در لیگ یازدهم و در شکست خانگی 4 بر یک فولاد برابر استقلال، نوروزی تک گل میزبان را وارد دروازه رحمتی کرد. در بازی برگشت هم که استقلال با نتیجه 2 بر یک برنده شد، تک گل فولاد را او وارد دروازه رحمتی کرد.
 
نفت/ 2 گل
در لیگ دوازدهم و در تساوی یک بر یک بازی برگشت، او تک گل نفت را وارد دروازه رحمتی کرد. در بازی برگشت لیگ سیزدهم هم تک گل بازی را نوروزی در دقایق تلف شده به زیبایی وارد دروازه رحمتی کرد و آن شادی گل معروف را با نشان دادن شعار نوشته شده روی لباسش انجام داد.
 
 
 
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-03 20:01:00
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۲۷
حیف که مصدومیت امانش نداد
مکتب انسان ساز شاهین
پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۰۷
قاتل بی رحمی به نام رضا نوروزی افتخار قوم لر بختیاری
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر