فهرست
جذاب و جنجالی؛ پنالتی بود یا نه؟
جذاب و جنجالی؛ پنالتی بود یا نه؟

جذاب و جنجالی؛ پنالتی بود یا نه؟

آی اسپورت – نیمه اول بازی فولاد خوزستان و پرسپولیس با نتیجه عجیب 2-0 به سود فولاد به چایان رسید. در این نیمه شاگردان افشین قطبی نمایشی فوق‌العاده ارائه کردند و علاوه بر این دو گل، یک بار هم در دقایق ابتدایی بازی دروازه پرسپولیس را باز کردند که این گل آفساید اعلام شد. فولادی‌ها چند فرصت خوب دیگر هم داشتند و می‌توانستند باز هم دروازه پرسپولیس را باز کنند. اما تکل جانانه سیدجلال حسینی روی شوت پریرا و واکنش دیدنی بیرانوند روی شوت زبیدی اجازه نداد گل‌های بیشتری به ثمر برسد.

نکته جنجالی بازی در نیمه اول پنالتی مشکوکی بود که داور برای فولاد اعلام کرد. در این صحنه بازیکن فولاد با سرعت زیاد از محمد نادری مدافع جوان پرسپولیس عبور کرد و در برخورد با او نقش زمین شد تا کرمانشاهی خطا اعلام کند اما به نظر می‌رسید او در این صحنه سختگیری کرده و یک برخورد ساده و معمولی را پنالتی گرفته است. البته هنوز کارشناسان داوری در این باره اظهارنظر نکرده‌اند اما در نگاه اول و از دید علاقمندان به فوتبال، این صحنه خطا به نظر نمی‌رسید.

نکته دیگر این بازی نمایش ضعیف شاگردان برانکو بود. آنها در نیمه اول به جز یکی در دو صحنه، نتوانستند به دروازه فولاد نزدیک شوند و در بیشتر دقایق تحت تاثیر حریف قرار داشتند. پیش از بازی، ترکیب پرسپولیس ترکیبی خوب و ایده‌آل به نظر می‌رسید اما در عمل اتفاق دیگری افتاد و به همین دلیل شاید در بین دو نیمه برانکو تغییراتی در ترکیب تیمش ایجاد کند تا از اولین شکست تیمش در لیگ هجدهم جلوگیری کند.

۲ ۹  
آی اسپورت
2019-02-10 16:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
قازقلنگ خوشحال
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۱۶:۲۶
کل فصل به نفعشون بگیری همین میشه دیگه. هار میشن هااااار. با دست راست هلش داد و کاملا پنالتی بود. یه بازی داور باهاشون نیست نمیدونن گلر فولاد چی پوشیده
.
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۱۷:۰۴
هااااااار باباته
reza
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۱۶:۲۷
پرسپولیس نیمه اول در حد لیگ دوم هم فوتبال نکرد
نادری خیلی صعیف بود خط میانی پرسپولیس در حال چرت زدن بود با این بازی نیمه دوم هم گل می خوریم دوندگی تیم در میانه زمین صفر است یک نیمه پرسپولیس بدون موقیعت گل به پایان رساند
۷
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۱۶:۲۸
این نتیجه نوش جون هوادارای الاغمون که انقد خوشی زده زیر دلشون که زورشون میاد ۲تا اعتراض کنن. یا اون گوسفندایی که با اسم پرسپولیس فقط زیر خبرای کیروش بی ناموسن و قربون صدقش میرن.
هی میگیم سکوت نکنید. حقمونو میخورن. سرمونو میبرن. پولامونو میخورن. خااااک بر سرت هوادار مثلا پرسپولیسی. باید تومبون مدیر کیسه کشمونو در میاوردیم که بفهمه باید از حقمون دفاع کنه.
لنگ اسپورت
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۱۶:۳۴
نیمه اول باید 3 بر 0 میشد . گل سالم فولاد رو آفساید گرفتند
خخخ
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۱۶:۳۷
گل دقیقه 3 فولاد افساید نبود.
اسمان
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۱۷:۴۷
واقعا پنالتی نبود.
۸
KEAN
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۱۹:۱۴
کاملا پنالتی بود ،شارژش کرد ،تازه دقیقه ۳ گل سالم فولاد رو هم به اشتباه مردود کردند،تا اندازه ای وقیح شدن که انتظار دارن داور هر بازی رو براشون در بیاره،خجالت هم خوب چیزیه
۵
فرهاد
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۱۹:۵۹
فوقش پنالتی نبود مگر طوری است بازی با سپاهان با یک پنالتی ناحق از طرف اقا قلدره 1 امتیاز گرفتید و 3 امتیاز از رقیبتان کم شد بعد بازی برانکو چی گفت؟ گفت من هیچوقت در کار داوری دخالت نمی کنم. بازی با سپیدرود با خطای ناحق بردید اتفاقی افتاد؟ همیشه گل و بلبل نیست. راستی از بودمیر چه خبر؟ چند تا گل زده ؟
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر