فهرست
نادال صعود کرد؛ اوساکا حذف شد
نادال صعود کرد؛ اوساکا حذف شد

نادال صعود کرد؛ اوساکا حذف شد

آی اسپورت - مرحله یک هشتم نهایی تنیس اپن آمریکا با صعود رافائل نادال به پایان رسید. مرد شماره دو جهان توانست ۳ بر یک مارین چیلیچ را شکست دهد. تنیسور اسپانیایی در ست نخست ۶ بر ۳ پیروز شد اما ست دوم را با نتیجه مشابه واگذار کرد. نادال در ادامه توانست جبران کند و دو ست دیگر را با نتایج ۶ بر یک و ۶ بر ۲ به نفع خود پایان داد.

در دیگر دیدار بخش مردان دیگو شوارتسمن توانست الکساندر زورف را ۳ بر یک شکست دهد. تنیسور آرژانتینی بامداد امروز (سه شنبه) در ست نخست ۶ بر ۳ مغلوب مرد شماره ۶ جهان شد اما در ادامه جبران کرد و سه ست دیگر را با نتایج ۶ بر ۲، ۶ بر ۴ و ۶ بر ۳ به پایان رساند. برتینی و مونفیس نیز با شکست حریفانشان در جمع هشت تنیسور برتر قرار گرفتند.

در بخش بانوان نائومی اوساکا، مدافع عنوان قهرمانی برابر بلیندا بنچیچ قرار گرفت و ۲ بر صفر مغلوب شد تا از رسیدن به دور بعد باز بماند. تنیسور ژاپنی در ست نخست ۷ بر ۵  و در ست دوم ۶ بر ۴ شکست خورد. پیش از این مدافع عنوان قهرمانی و مرد شماره یک حذف شده بود. نواک جوکوویچ دیروز صبح (دوشنبه) با انصراف مقابل استن واورینکا این رقابت ها را ترک کرد. او دو ست را واگذار کرده بود و در ست دوم ۲ بر یک عقب بود. دلیل انصراف جوکوویچ آسیب دیدگی بود. وکیچ و مرتنز از بخش بانوان نیز به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند.

     
آی اسپورت
2019-09-03 11:35:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر